قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

۸۰  درصد خانوارهای کرمانی از نعمت گاز برخوردارند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۸۰  درصد خانوارهای کرمانی از نعمت گاز برخوردارند

اقطاع نیوز – گروه اطلاع‌رسانی: مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با بیان این‌که سال گذشته درصد خانوارهای تحت پوشش گاز در استان از ۷۵ به ۸۰ درصد ارتقاء یافت، گفت: «تلاش می‌کنیم تا پایان سال‌جاری، درصد خانوار تحت پوشش شرکت گاز را به ۸۷ درصد برسانیم».

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، منوچهر فلاح با بیان این‌که دغدغه‌ی تمامی کارکنان شرکت گاز استان کرمان بهره‌مندی هرچه بیشتر مردم استان از نعمت گاز طبیعی است، بیان کرد: «مایه‌ی مباهات است که توانسته‌ایم در انتهای سال ۱۳۹۹، درصد خانوارهای تحت پوشش این شرکت را از ۷۵ به ۸۰ درصد ارتقا بدهیم».

وی افزود: «آمار موجود در سال‌های گذشته نیز به خوبی نشان می‌دهد که شرکت گاز استان کرمان در بازه‌ی زمانی سه ساله، از ۱۳۹۷ تا ۱۳۹۹ بسیار خوش درخشیده و موجب شده تا، اکنون شاهد پوشش هشتاد درصدی خانوارهای استان کرمان باشیم».

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: «تا قبل از سال ۱۳۹۷ یعنی سال‌های ۱۳۹۲ تا پایان سال ۱۳۹۶ تنها ۶۶ درصد خانوارهای استان تحت پوشش شرکت گاز بودند اما از ابتدای سال ۱۳۹۷ شاهد پیشرفت چشمگیر در این حوزه بودیم و در سال‌های ۱۳۹۷، ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ درصد خانوارهای تحت پوشش شرکت گاز استان کرمان به ترتیب به ۷۳، ۷۵ و ۸۰ درصد ارتقا یافته است».

وی ادامه داد: «پیش‌بینی ما در سال جاری این است که بتوانیم تا پایان سال ۱۴۰۰ با یاری خداوند و همت همکاران تلاشگر شرکت، درصد خانوار تحت پوشش شرکت گاز را به ۸۷ درصد برسانیم». /پ۸۰  درصد خانوارهای کرمانی از نعمت گاز برخوردارندنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.