قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
57 نقطه حادثه‌خیز در مسیرهای ارتباطی استان سمنان شناسایی شد

۵۷ نقطه حادثه‌خیز در مسیرهای ارتباطی استان سمنان شناسایی شد- اخبار استانها – اخبار اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۵۷ نقطه حادثه‌خیز در مسیرهای ارتباطی استان سمنان شناسایی شد- اخبار استانها – اخبار اقطاع نیوز

به گزارش اقطاع نیوز از سمنان، منوچهر فخری در جلسه بررسی و‌ رسیدگی به مسائل و موارد پیرامون شهمیرزاد به ظرفیت‌های غنی و بی‌شمار این استان در حوزه گردشگری اشاره و اظهار داشت: تقویت و توسعه صنعت گردشگری با توجه به عبور میلیون‌ها مسافر از محورهای مواصلاتی استان سمنان در طول سال باید در دستور کار باشد.

وی توجه به موقعیت جغرافیایی استان سمنان و قرار گرفتن در مسیر عبور میلیونی مسافران را برای تبدیل‌شدن این استان از معبر به مقصدی برای گردشگری بسیار مهم دانست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: باید به مقوله جذب گردشگران و افزایش میزان ماندگاری مسافران و‌ گردشگران در شهرهای مختلف استان سمنان با توجه به ظرفیت‌های مطلوب گردشگری موجود توجه شود؛ چرا که این مهم در کاهش تصادفات جاده‌ای نیز بسیار اثرگذار است.

فخری با اشاره به موضوعات مطرح‌شده در شورای ترافیک استان و وجود ۵۷ نقطه حادثه‌خیز در مسیرهای ارتباطی این استان خبر داد و افزود: ساماندهی مسیر و راه‌های ارتباطی حادثه‌خیز باید هر چه سریع‌تر شناسایی، اصلاح و ایمن‌سازی شود.

وی گفت: طرح‌های گردشگری شهر شهمیرزاد باید به‌گونه‌ای طرح‌ریزی و اجرا شوند که مکمل یکدیگر باشند.

معاون استاندار سمنان عنوان کرد: جذب گردشگر و توریست در منطقه شهمیرزاد باید در اجرای طرح‌های گردشگری به‌صورت هدفمند دنبال شود.

فخری با بیان اینکه باید نیازها و آسیب‌ها در حوزه شهری شناسایی شود؛ گفت: انسان‌محوری در حوزه مدیریت شهری موردتوجه قرار گیرد.

وی افزود: انسان‌محوری در حوزه مدیریت امور شهری باید به‌عنوان یک حلقه مفقوده در این حوزه مورد موردتوجه قرار گیرد.

انتهای پیام/۳۶۳/شآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۵۷ نقطه حادثه‌خیز در مسیرهای ارتباطی استان سمنان شناسایی شد- اخبار استانها – اخبار اقطاع نیوزنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.