قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
5400 نفر از مردم استان اصفهان در دهه اول محرم در نذر خون شرکت کردند

۵۴۰۰ نفر از مردم استان اصفهان در دهه اول محرم در نذر خون شرکت کردند- اخبار اصفهان – اخبار استانها اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۵۴۰۰ نفر از مردم استان اصفهان در دهه اول محرم در نذر خون شرکت کردند- اخبار اصفهان – اخبار استانها اقطاع نیوز

مجید زینلی در گفت‌گو با خبرنگار اقطاع نیوز اصفهان، با اشاره به پویش نذر خون اظهار داشت: از ابتدای محرم تا روز اربعین هم استانی‌ها می‌توانند برای اهدای خون به پایگاههای سازمان مراجعه کنند.

وی افزود: در دهه محرم بیش از ۵ هزار و ۴۰۰ نفر برای نذر خون مراجعه کردند که از این تعداد ۴ هزار و ۴۰۰ نفر موفق به نذر خون شدند.

مدیرکل سازمان انتقال خون استان اصفهان با بیان اینکه ۱۴۲۰ واحد خون در روزهای تاسوعا و عاشورا اهدا شده، گفت: میزان خون اهدایی در تاسوعا ۷۵۰ واحد و در روز عاشورا ۶۷۰ واحد بوده است.

وی تصریح کرد: مرکز جامع اهدا کنندگان میدان خواجو و شهرستان‌های کاشان، خوانسار، گلپایگان، نجف آباد و شهرضا در دو روز تاسوعا و عاشورا در خدمت اهدا کنندگان خون بودند.

زینلی ادامه داد: در آن دو روز اهدای پلاسما صورت نگرفت ولی از امروز دوشنبه دهم شهریورماه مجددا بهبود یافتگان کرونا می‌توانند در این اقدام پسندیده به مرکز جامع اهدا کنندگان میدان خواجو مراجعه کنند.

وی با اشاره به میزان اهدای خون امسال نسبت به سال گذشته اظهار داشت: میزان اهدایی خون در دهه اول محرم امسال تقریبا مشابه پارسال بوده و تفاوت زیادی نداشته است.

مدیرکل سازمان انتقال خون استان اصفهان خاطرنشان کرد: کسانی که در دهه اول محرم موفق به اهدای خون نشده‌اند می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان انتقال خون ایران یا سازمان انتقال خون اصفهان به صورت اینترنتی نوبت بگیرند و در زمان مشخص اقدام به اهدای خون بکنند.

انتهای پیام/۱۶۶/حآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۵۴۰۰ نفر از مردم استان اصفهان در دهه اول محرم در نذر خون شرکت کردند- اخبار اصفهان – اخبار استانها اقطاع نیوزنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.