قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

۵۲۰۲ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها پلمپ شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۵۲۰۲ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها پلمپ شدند

اقطاع نیوز – گروه جامعه: دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا گفت که ۴۰ هزار و ۴۲۲ واحد به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها در نتیجه‌ی بازرسی تیم‌های نظارتی بهداشت، به مراجع قضایی معرفی شده‌اند و یا تذکر دریافت کردند و پنج هزار و ۲۰۲ واحد نیز پلمب شده است.

به گفته‌ی وی، در بازه‌ی زمانی اول تا هشتم اردیبهشت‌ماه، رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان کرمان بین ۵۹ تا ۶۵ درصد بوده است.

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از اقطاع نیوز سراسری، بابک دین‌پرست با اشاره به آخرین وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح استان‌های کشور، در بازه‌ی زمانی اول تا هشتم اردیبهشت‌ماه بیان کرد: «در بازه زمانی یاد شده، بر اساس گزارش وزارت بهداشت، رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح چهار استان آذربایجان غربی، چهارمحال و بختیاری، سیستان و بلوچستان و کهکیلویه و بویراحمد بین ۳۳ تا  ۴۸ درصد بوده است».

وی افزود: «در همین مدت، رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح ۱۰ استان آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، کردستان، گیلان، گلستان، لرستان، همدان، مرکزی و مازندران بین ۴۹ تا  ۵۸ درصد بوده است».

معاون توسعه منطقه‌ای وزیر کشور گفت: «رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بازه‌ی زمانی اول تا هشتم اردیبهشت ماه در ۱۰ استان اصفهان، البرز، بوشهر، خراسان رضوی، خوزستان، فارس، قم، کرمانشاه، کرمان و هرمزگان بین ۵۹ تا  ۶۵ درصد بوده است».

وی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح ۷ استان اردبیل، ایلام، تهران، زنجان، سمنان، قزوین و یزد را در همین بازه‌ی زمانی بین ۶۶ تا ۷۸ درصد اعلام کرد.

دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا با اعلام آخرین اقدامات برای تشدید بازرسی‌ها در بازه‌ی زمانی اول تا هشتم اردیبهشت، گفت: «در این مدت، از مجموع تعداد کل سه میلیون و ۵۷۷ هزار مرکز تهیه، توزیع، عرضه و فروش مواد غذایی، اماکن عمومی و واحدهای کارگاهی، تعداد ۳۱۰ هزار و ۳۳ واحد، یعنی حدود ۹ درصد کل واحدها به صورت میدانی بازرسی شده‌اند که در نتیجه‌ی این بازرسی‌ها، ۴۰ هزار و ۴۲۲ مورد منجر به دادن تذکر و معرفی به مراجع قضایی شده و پنج هزار و ۲۰۲ مورد نیز پلمپ شده است».

وی اظهار کرد: «این قرارگاه در انتظار اعلام مصادیق دقیق تخلفات و تعلل بخش‌های مختلف در سطح کشور، از سوی وزارت بهداشت و کمیته عالی نظارت، برای بررسی و برخورد قانونی با تعلل‌کنندگان و متخلفین است». /پ

 

 

 ۵۲۰۲ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها پلمپ شدندنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.