قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
5 پروژه عمرانی – ورزشی در کوهدشت درروند احداث است / سالن مسابقاتی 2هزار نفری مهمترین پروژه ورزشی کوهدشت

۵ پروژه عمرانی – ورزشی در کوهدشت درروند احداث است / سالن مسابقاتی ۲هزار نفری مهمترین پروژه ورزشی کوهدشت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۵ پروژه عمرانی – ورزشی در کوهدشت درروند احداث است / سالن مسابقاتی ۲هزار نفری مهمترین پروژه ورزشی کوهدشت

به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان ؛ رشیدیان در این گفت وگو با بیان این مطلب ، اظهار کرد: پروژه های سالن مسابقاتی ۲هزارنفری ، پیست دومیدانی ،سکوی تماشاگران فوتبال ، چمن مصنوعی  فوتبال در کوهدشت و چمن مصنوعی فوتبال روستای اشتره گل گل از جمله این پروژه ها هستند .

  او با بیان اینکه سالن مسابقاتی ۲ هزار نفری کوهدشت مهمترین پروژه عمرانی – ورزشی کوهدشت محسوب می شود ، افزود: عملیات اجرایی این پروژه از سال ۹۸ شروع شده است ودرحال حاضر۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 رشیدیان با بیان اینکه پروژه سکوی تماشاگران  فوتبال در حال حاضر نزدیک به ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد ، تصریح کرد:زیر ساخت های پیست دو میدانی نیز در حال انجام است وفعلا درمرحله آسفالت قرار دارد.

رییس ورزش وجوانان کوهدشت از افتتاح  دو پروژه سکوی تماشاگران و چمن مصنوعی فوتبال کوهدشت در سال ۱۴۰۰ خبرداد و اضافه کرد:  با توجه به توافق دولت با مدیران کل مبنی براینکه   به  پروژه های تکمیل شده طی سال ۱۴۰۰، اعتبار ۱۰۰ درصدی  تخصیص می یابد این دوپروژه جزء  طرح هایی خواهند بود که سال ۱۴۰۰ به بهره برداری خواهند رسید.

 او همچنین تجهیز و تعمیرونگهداری  اماکن ورزشی را از دیگر پروژه های حوزه عمرانی – ورزشی کوهدشت عنوان کرد و یادآورشد: طی چند سال اخیر متاسفانه تخصیص ها برای تکمیل پروژه ها پایین بوده ولی امیدواریم که در سال جاری با تخصیص اعتبارات لازم بتوانیم این پروژه ها را به سرانجام برسانیم .

 به گفته رشیدیان با بهره برداری از این پروژه ها به سرانه ورزشی کوهدشت افزوده خواهدشد.

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۵ پروژه عمرانی – ورزشی در کوهدشت درروند احداث است / سالن مسابقاتی ۲هزار نفری مهمترین پروژه ورزشی کوهدشتنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.