قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
27 آتش‌سوزی در شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه

۲۷ آتش‌سوزی در شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۲۷ آتش‌سوزی در شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه

به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری اقطاع نیوز، رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که از صبح یکشنبه بروز دست کم ۲۷ آتش‌سوزی در شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه گزارش شده است.

بر اساس این گزارش‌ها، بالن‌های آتش‌زایی که از نوار غزه به سوی شهرک‌های جنوب سرزمین‌های اشغالی روانه می‌شود دلیل بروز این آتش‌سوزی‌ها عنوان شده است.

این آتش‌سوزی‌ها در حالی گزارش می‌شوند که توپخانه رژیم صهیونیستی بامداد یکشنبه دو مقر نیروهای مقاومت فلسطین را در مرکز و جنوب نوار غزه بمباران کرد.

«اسماعیل رضوان» عضو ارشد جنش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در اشاره به تجاوزهای اخیر رژیم صهیونستی گفت:‌ «مقاومت دست بسته نخواهد ماند. اشغالگران باید مسئولیت جنایتشان علیه [مردم] نوار غزه را به دوش بکشند».

رضوان گفت که «شکستن محاصره تحمیلی علیه [مردم] غزه، حق ماست. تصمیم ما برای شکستن و مقابله با دشمن واضح است. هزینه آن هر چه می‌خواهد باشد… معادله واضح است: گلوله‌باران در مقابل گلوله‌باران، خون در مقابل خون، موشک در مقابل موشک».

حماس اعلام کرده است تا زمانی که رژیم صهیونیستی به توافق‌های خود عمل نکند ارسال بالن‌های آتش‌زا و دیگر اقدامات مقاومتی در مرز غزه را ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

http://www.taghribnews.com/vdcj8xex8uqeatz.fsfu.htmlآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۲۷ آتش‌سوزی در شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزهنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.