قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
بدهی ۱۰۰ میلیارد تومانی مشترکان گلستانی به شرکت برق گلستان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

️تعدیل روشنایی ۴۰۰۰ چراغ معابر گلستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


️تعدیل روشنایی ۴۰۰۰ چراغ معابر گلستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، علی اکبر نصیری بعدازظهر دوشنبه در گفتگوی خبری اظهارکرد: به دنبال کاهش دمای هوا و افزایش مصرف حامل های انرژی برای گرمایش منازل در اکثر نقاط کشور، طرح های متعددی در سراسر کشور اجرا شد که تعدیل چراغ های روشنایی معابردرون و برون شهری یکی از این طرح های اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان هدف از اجرای این طرح را صرفه جویی در مصرف برق و کاهش تولید نیروگاه ها عنوان کرد و افزود: برای بهینه سازی مصرف گاز در زمستان سه هزار و ۸۵۸ چراغ روشنایی در معابر گلستان با هدف کاهش مصرف برق در فصل زمستان خاموش شد.

وی گفت: با اجرای این طرح حدود هزارو ۵۸۶ کیلووات در بار شبکه صرفه جویی می شود.

نصیری توضیح داد: خاموشی چراغ های معابر به صورت یک درمیان و در معابر اصلی شهری و جاده ها اجرا می شود و چراغ های روشنایی محلات شامل این طرح نیست.

وی بیان کرد: این طرح همزمان با سایر نقاط کشور در استان اجرا شده که تلاش می شود با تعدیل روشنایی معابر درون شهری مصرف برق زمستان کاهش یابد.

وی اضافه کرد: افزایش سرما در اکثر مناطق کشور منجر به افزایش مصرف گاز و محدودیت در تامین سوخت نیروگاه های کشور شده است و درصورتی که مشترکان ۱۰ درصد از مصرف برق خود را کاهش دهند مشکلی بابت تامین برق وجود نخواهد داشت.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز️تعدیل روشنایی ۴۰۰۰ چراغ معابر گلستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.