قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
‍ ‍ ابر بدهکار مالیاتی در دام پلیس "کرمانشاه" - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

‍ ‍ ابر بدهکار مالیاتی در دام پلیس “کرمانشاه” – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


‍ ‍ ابر بدهکار مالیاتی در دام پلیس “کرمانشاه” – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سردار علی اکبر جاویدان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پلیس امنیت اقتصادی پس از دریافت نام یک بدهکار مالیاتی، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار داد.

وی ادامه داد: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی و با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در یکی از محلات حاشیه‌ای شهر کرمانشاه شده و در عملیاتی حساب شده وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: فرد دستگیر شده در بازجویی‌ها عنوان کرد پس از دریافت کارت بازرگانی، آن را به شخص دیگری اجاره داده و تاکنون نیز بابت این کار مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال از آن شخص دریافت کرده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: طبق اعلام مراجع ذیصلاح، میزان بدهی مالیاتی این فرد به بیش از ۱۱۱ میلیارد و ۳۷۴ میلیون ریال می‌رسد.

وی همچنین از معرفی این ابر بدهکار مالیاتی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد و گفت: پلیس قاطعانه با چنین افرادی که امنیت اقتصادی جامعه را تهدید می‌کنند، برخورد و اجازه فعالیت و عرض اندام به آنها نمی‌دهد.

جاویدان گفت: پلیس هدفی جز ایجاد امنیت برای مردم ندارد و وظیفه خود می‌داند که با مجرمان قاطعانه برخورد و شرایط را برای هرگونه سو استفاده آنها ببندد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز‍ ‍ ابر بدهکار مالیاتی در دام پلیس “کرمانشاه” – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.