قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
‌زعفرانیه به عنوان محله «دوستدار کودک» آماده سازی می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

‌زعفرانیه به عنوان محله «دوستدار کودک» آماده سازی می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


‌زعفرانیه به عنوان محله «دوستدار کودک» آماده سازی می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سید حمید موسوی شهردار این منطقه در خصوص انتخاب زعفرانیه به عنوان محله دوستدار کودک اظهار داشت: یکی از راه‌های تحقق شعار مدیریت شهری با عنوان «تهران شهری برای همه» توجه به مناسب سازی شهر برای گروه‌های مختلف شهروندان، از جمله زنان، مردان، کودکان، معلولان و … است.

وی افزود: با بهره گرفتن از مشارکت خوب شهروندان منطقه، طرح «محله دوستدار کودک» در زعفرانیه به مرحله اجرا در آمد و امیدواریم این طرح به تدریج در تمامی محلات منطقه اجرایی شود.

سید عباس سجادی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه نیز خاطر نشان کرد: طبق نظر مشاورین طرح، این برنامه بر اساس چک لیست استاندارد و پیمایش میدانی توسط کارشناسان متخصص آماده شده است و بر اساس اطلاعات جمعیتی، حدود ۱۷ درصد ساکنین محله زعفرانیه کودک و نوجوان هستند که این موضوع برنامه ریزی ها و سیاستگذاری‌های خاص مدیریت شهری و توجه بیشتر به این رده سنی را گوشزد می‌کند.

وی گفت: در طرح محله دوستدار کودک، با تمام ذی نفعان به ویژه کودکان و نوجوانان، ساکنین محله، والدین و مدیریت شهری گفتگو شده و تمام معابر و بوستان‌ها برای حضور و تردد بیشتر و ایمن تر کودکان مناسب سازی می‌شود.

سجادی با تشریح ویژگی‌های محله به برخی برنامه‌های عملیاتی در حوزه معاونت‌های خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک، فنی و عمرانی اشاره کرد و افزود: برنامه‌های زیرساختی طرح در ۳ سال و برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی آن طی ۵ سال در محله به اجرا خواهد رسید.آرشیو اخبار اجتماعی سرویس خبری اقطاع نیوز‌زعفرانیه به عنوان محله «دوستدار کودک» آماده سازی می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.