قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۹ ساواتور از ایران به مرحله رقابت‌های جهانی راه یافتند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۹ ساواتور از ایران به مرحله رقابت‌های جهانی راه یافتند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۹ ساواتور از ایران به مرحله رقابت‌های جهانی راه یافتند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، در نخستین دوره مجازی رویداد جهانی ساواته، که تحت نظارت کمیته بین‌المللی المپیک برگزار شد، ۹ ساواتور از ایران به مرحله رقابت‌های جهانی راه یافتند که ۸ نفر از این ورزشکاران استان فارسی هستند.

نخستین دوره رویداد جهانی اتحاد از طریق ورزش، تحت نظارت و تأیید کمیته بین‌المللی المپیک و به صورت مجازی با حضور ورزشکاران برتر فدراسیون‌های بین‌المللی مورد تائید اسپورت آکورد و IOC، شامل ساواته، موی‌تای، کیک بوکسینگ واکو، کاراته، تکواندو، بوکس، جوجیتسو و … در حالی برگزار می‌شود که هر فدراسیون ورزشکاران برتر را برای حضور در این رقابت‌ها معرفی می‌کند.

در این بین، فدراسیون بین‌المللی ساواته اسامی ۱۸ ورزشکار برتر را برای شرکت در رقابت جهانی اعلام کرد که ۹ نفر از این افراد را ساواتورهای ایرانی تشکیل می‌دهند.

بر اساس اعلام فدراسیون بین‌المللی ساواته، سام یونسی، فاطمه ملکی، آرشام بهمنی، یگانه زارع، ساره زارع، علی نقاشیان، آیسا نعمتی مقدم و مهدی آرامیان نژاد از استان فارس و آیلار دنیادوست از تهران نفرات برگزیده این رقابت‌ها از ایران هستند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۹ ساواتور از ایران به مرحله رقابت‌های جهانی راه یافتند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.