قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۸۰۰ کنتور حجمی هوشمند در استان بوشهر نصب می‌شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۹۱ کنتور حجمی هوشمند در استان زنجان نصب شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۹۱ کنتور حجمی هوشمند در استان زنجان نصب شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، اسماعیل افشاری بعد از ظهر دوشنبه در جلسه کار گروه آب و کشاورزی در محل شرکت آب منطقه‌ای زنجان، به وضعیت نصب کنتورهای حجمی هوشمند در استان زنجان اشاره کرد و گفت: طی پنج ماهه سال جاری ۹۱ کنتور حجمی هوشمند در استان نصب شده است.

وی اظهار کرد: در مجموع تاکنون بیش از ۵۹۸ حلقه چاه آب کشاورزی در استان زنجان به کنتور هوشمند مجهز شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان، با بیان اینکه با هوشمند سازی تمامی چاه‌ها در استان از اضافه برداشت بیش از ۱۵۰ میلیون مترمکعب آب جلوگیری می‌شود، گفت: نصب کنتورهای هوشمند در شرایط کم‌آبی ابزاری کارآمد برای مدیریت مصرف آب در بخش کشاورزی است.

افشاری تأکید کرد: با استفاده از کنتور هوشمند میزان آب مصرفی، اندازه گیری شده و به وسیله نرم‌افزار نصب‌شده مخابره می‌شود و این اطلاعات حجم آب استحصالی هر چاه و اضافه برداشت‌های احتمالی مشخص می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان، ابراز داشت: با مشارکت بهره‌برداران برای نصب کنتور هوشمند بر روی چاه‌های آب کشاورزی از آثار مخرب بهره‌برداری بی‌رویه از منابع آب زیرزمینی جلوگیری می‌شود و استقبال برای نصب کنتور حجمی هوشمند در استان خوب است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۹۱ کنتور حجمی هوشمند در استان زنجان نصب شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.