قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۶۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های خراسان جنوبی بستری هستند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۸ مورد ابتلا به کرونا در سن دانش‌آموزی/ابتلا درون مدرسه نبوده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۸ مورد ابتلا به کرونا در سن دانش‌آموزی/ابتلا درون مدرسه نبوده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمد دهقانی فیروزآبادی چهارشنبه شب در گفتگو با رسانه‌های گروهی با اشاره به شایعات مطرح شده در فضای مجازی پیرامون ابتلاء دانش آموزان در مدارس اظهار کرد: هشت مورد ابتلاء به کرونا در سن دانش آموزی داشته‌ایم ولی با بررسی‌های صورت گرفته دریافته‌ایم این ابتلاها در درون خانواده و یا به علت سفرها بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه ابتلاء در درون مدرسه به هیچ وجه اثبات نشده است، بیان‌کرد: حتی در موردی دانش آموزی در استان دیگری مبتلا شده بود با شروع علائم تست‌های مورد نظر از او گرفته شده است.

دهقانی فیروز آبادی ادامه‌داد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ مورد ابتلاء به کرونا در خراسان‌جنوبی داشته‌ایم که از این تعداد ۱۲ مورد بیماران بستری و هفت مورد نیز بیماران سرپایی بوده‌اند.

افزایش شیب کرونا در استان

وی با اشاره به اینکه این آمار نشان دهنده افزایش شیب کرونا است، افزود: افزایش آمار ابتلاء به کرونا در استان و کشور نشان بی‌توجهی به پروتکل‌های بهداشتی و مسافرت‌های غیر ضروری در هفته‌های گذشته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: شیب در استان ما ملایم و خفیف است ولی در سایر استان‌های کشور این میزان قابل توجه گزارش و شدید شده است.

دهقانی فیروزآبادی با بیان اینکه در حال حاضر در خراسان‌جنوبی ۱۶۵ بیمار دارای مشکل تنفسی در بیمارستان‌ها بستری هستند که در ۶۱ مورد تست کرونا مثبت بوده است، گفت: هشت نفر از بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

وی با اشاره به یک مورد فوتی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یادآور شد: فوتی‌های ناشی از کرونا در خراسان‌جنوبی به ۱۴۹ نفر رسیده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۸ مورد ابتلا به کرونا در سن دانش‌آموزی/ابتلا درون مدرسه نبوده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.