قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۸ فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه به ثبت رسید - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۸ فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه به ثبت رسید – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۸ فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه به ثبت رسید – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مهدی محمدی بعد از ظهر جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره بستری شدن ۶۶ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: جمع موارد مثبت بستری به پنج هزار و ۴۳۹ نفر رسید و هم‌اکنون ۵۹۰ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۱ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۱۷ هزار و ۶۲۱ نفر رسید.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان هشت نفر است که از این تعداد پنج مورد فوت مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

محمدی درباره سایر جان باختگان گفت: همچنین در شبانه روز گذشته در شهرستان‌های روانسر، صحنه و هرسین هر کدام یک‌نفر در اثر ابتلاء به کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

وی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۷۳۷ نفر رسید.

محمدی تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان ۱۴ هزار و ۹۱۲ نفر بستری و ۱۳ هزار و ۵۶۲ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

گفتنی است، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۱ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۱۱ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۸ فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه به ثبت رسید – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.