قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

۷ شهرستان آذربایجان غربی در وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی قرار گرفت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۷ شهرستان آذربایجان غربی در وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی قرار گرفت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، علی مصطفوی در این خصوص اظهار کرد: ارومیه تنها شهر قرمز استان و شهرهای اشنویه، سردشت، بوکان و نقده در جنوب استان و همچنین ماکو و چایپاره در شمال استان وضع نارنجی دارند.

وی ادامه داد: همچنین شهرهای مهاباد، تکاب، شاهین دژ، میاندوآب، پیرانشهر، خوی، سلماس، شوط و چالدران نیز در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند که شهروندان این مناطق باید با رعایت موارد بهداشتی از تغییر وضعیت آنها به نارنجی جلوگیری کنند.

مصطفوی، با هشدار جدی نسبت به ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی گفت: استفاده از ماسک و پرهیز از تجمع به ویژه خودداری از سفرهای غیرضروری به شهرهای نارنجی و قرمز از جمله مهمترین اقداماتی است که باید رعایت شود.

وی افزود: فرمانداران و مدیران دستگاه‌های مرتبط باید نسبت به اجرای محدودیت‌های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا متناسب با وضعیت شهرها ازجمله دورکاری اداره‌ها، ترددهای شبانه و فعالیت صنوف اهتمام ویژه داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی اضافه کرد: تنها شهرستان پلدشت در شمال آذربایجان غربی وضعیت آبی دارد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۷ شهرستان آذربایجان غربی در وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی قرار گرفت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.