قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

۷۵۳ میلیارد تومان به ۴۲ پارک علم و فناوری کشور اختصاص می‌یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۷۵۳ میلیارد تومان به ۴۲ پارک علم و فناوری کشور اختصاص می‌یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، عبدالرضا واعظی اظهار داشت: اعتبارات هزینه‌ای پارک علم و فناوری استان از ۹۸ میلیارد و ۱۲۳ میلیون ریال در سال ۹۹ به ۱۹۰ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال در قانون بودجه سال ۱۴۰۰ رسیده است.

وی افزود: این اعتبار در زمینه تجاری‌سازی یافته‌های پژوهشی، برنامه پژوهش و راهبری علم و فناوری و توسعه و حمایت از واحدهای فناور هزینه می‌شود.

واعظی با اشاره به تخصیص ۹۷ درصدی اعتبارات پارک علم و فناوری استان در سال ۹۹ گفت: مجموع هزینه‌کرد این پارک در سال گذشته ۵۲ درصد افزایش داشت.

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: میزان حمایت از واحدهای فناور نیز در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ از حدود ۵۷ درصد رشد برخوردار بود.

به گفته وی، پارسال میزان هزینه‌کرد این مجموعه فناوری برای برگزاری رویدادهای کارآفرینی هم ۱۰۷ درصد، هزینه‌های صرف شده برای اجرای طرح‌های عمرانی ۱۶۷ درصد و هزینه‌کرد خدمات فنی و تخصصی و بازاریابی ۴۳ درصد بیشتر از سال ۹۸ بود.

واعظی خاطرنشان کرد: ۳۲۵ شرکت فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی مستقر هستند که یک‌هزار و ۶۵۱ نفر در آنها اشتغال دارند.

به گفته وی، گردش مالی این واحدها پارسال با ۴۸ درصد رشد به بیش از ۳۶۲ میلیارد تومان رسید.

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی یادآور شد: بر اساس بودجه مصوب سال ۱۴۰۰، بیش از ۷۵۳ میلیارد تومان به ۴۲ پارک‌های علم و فناوری کشور اختصاص داده شده است که این رقم در سال گذشته ۳۹۰ میلیارد تومان بود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۷۵۳ میلیارد تومان به ۴۲ پارک علم و فناوری کشور اختصاص می‌یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.