قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

۷۲ بیمار کرونایی در استان سمنان بستری هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۷۲ بیمار کرونایی در استان سمنان بستری هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، آمارهای اعلام شده رسمی از سوی ستاد مقابله با کرونای استان سمنان شامل دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت منتهی به ابتدای یکشنبه هیچ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست نداده است.

در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۶۶ نفر مبتلای جدید و قطعی به ویروس کرونا نیز در شهرستان‌های استان سمنان شناسایی و پنج نفر نیز به تعداد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌ها افزوده شده است.

در این بازه زمانی مجموعاً ۱۲۷ نفر با علائم مشکوک به کرونا به بیمارستان‌ها مراجعه کردند که ۶۱ نفر به صورت سرپایی درمان و دوره نقاهت را در منزل خواهند گذراند چرا که نیاز به بستری آن‌ها در بیمارستان نبوده است. هم اکنون همچنین ۷۲ نفر در بیمارستان‌های استان سمنان به دلیل کرونا بستری هستند.

بررسی آمار نشان از افزایش تعداد مبتلایان داشته است.

هم اکنون دامغان، شاهرود و گرمسار، سرخه، آرادان، مهدی‌شهر و میامی در وضعیت آبی کرونایی و سمنان در وضعیت قرار دارد. گفتنی است ۹۳ درصد از جمعیت استان سمنان دز اول واکسن کرونا را زده‌اند و آمار دز دوم نیز بیش از ۸۸ درصد تا ابتدای هفته جاری اعلام شده است.

همچنان واکسیناسیون، دوری از تجمعات، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و مسائل بهداشتی اولویت و توصیه مسئولان به مردم است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۷۲ بیمار کرونایی در استان سمنان بستری هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.