قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

۷۰۰ اثر از استان بوشهر به دبیرخانه اجلاس سراسری نماز ارسال شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۷۰۰ اثر از استان بوشهر به دبیرخانه اجلاس سراسری نماز ارسال شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حسن ابراهیمی عصر سه‌شنبه در نشست شورای اقامه نماز استان بوشهر اظهار داشت: باید از روش‌های خلاقانه و جذابیت‌های هنری برای ترویج فرهنگ نماز استفاده شود.

وی یکی از مسائل مهم را ارزیابی تأثیرات اجلاس‌های گذشته از طریق پژوهش‌های علمی دانست و اضافه کرد: اجلاس نماز اثر مهمی در انس و گرایش جامعه به نماز و ترویج فرهنگ اقامه نماز دارد و این امر باید آسیب‌شناسی شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر در خصوص اجلاس استانی نماز هم گفت: ششمین اجلاس استانی نماز با بهبود شرایط کرونایی در کشور سال آینده برگزار خواهد شد.

ابراهیمی ضمن تقدیر از مسئولان کمیته‌های اجلاس نماز در اطلاع‌رسانی و پیگیری برنامه‌های اجلاس یادآور شد: آثار رسیده به دبیرخانه اجلاس استانی به کمیته علمی تحویل و کار داوری و بررسی آثار صورت گیرد و زمینه برای برگزاری مطلوب اجلاس در سال آینده فراهم شود.

وی با اشاره به نقش نماز در ارتقا سطح معنوی جامعه اظهار داشت: برای دعوت به نماز باید مدیران و مسئولان پیش‌قدم باشند و با عمل و نه با گفته، دیگران را به نماز دعوت کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر با تاکید بر لزوم نظافت و پاکیزه نگه داشتن نمازخانه‌های ادارات و مجتمع‌های خدماتی بین راهی یادآور شد: نمازخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی و وضوخانه‌ها باید به طور کامل و مستمر نظافت و ضدعفونی شوند و پروتکل‌های بهداشتی کاملاً مراعات شود.

وی همچنین خواستار تهیه و نصب تابلو راهنمای مساجد در روستاهای واقع در حاشیه جاده‌های اصلی استان شد و تصریح کرد: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نیز نمازخانه‌های بین راهی مربوط به خود را در اسرع وقت ساماندهی و برای استفاده آماده کنند.
 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۷۰۰ اثر از استان بوشهر به دبیرخانه اجلاس سراسری نماز ارسال شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.