قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

۶۱ درصد گوشت مرغ استان البرز توسط ساوجبلاغ تأمین می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۶۱ درصد گوشت مرغ استان البرز توسط ساوجبلاغ تأمین می‌شود

به گزارش خبرنگار اقطاع نیوز در استان البرز، الماسی نوکیانی با اعلام این خبر گفت: از زمان شروع تحویل گوشت مرغ از سوم اسفند ۹۹ تاکنون با حضور دائمی در کشتارگاه های طیور و بازدیدهای مستمر و مشترک با ادارات تعزیرات حکومتی، صمت و دامپزشکی ، ۴۰۰ تن گوشت مرغ  به ستاد تنظیم بازار با قیمت مصوب تحویل شده است.

وی با بیان اینکه این شهرستان بیشترین سهم تعهد تأمین مرغ گرم استان البرز را به خود اختصاص داده است؛ گفت: ۶۱ درصد تعهد استان البرز در تأمین گوشت مرغ مربوط به شهرستان ساوجبلاغ بوده که محقق شده است. وی تأکید کرد: میزان تحویل مرغ بر اساس واحدهای مرغداری که به وزن مطلوب رسیده‌اند بوده و با هماهنگی لازم برای تأمین نیاز مردم بلافاصله روانه کشتارگاه می شود.

الماسی نوکیانی افزود: در حال حاضر حدود پنج واحد مرغداری در حد وزن مطلوب هستند که  به زودی بیش از  ۲۰۰ تن مرغ گرم تولید مرغداری‌های شهرستان، برای فروش با قیمت مصوب تحویل ستاد تنظیم بازار می شود.

وی با اشاره به اینکه بررسی ها و بازدیدهای میدانی از مرغداری ها تداوم دارد؛ افزود: این مدیریت همچنین نسبت به نظارت خود از واحد های مرغداری و  کشتارگاه ها ادامه می‌دهد و با قاطعیت و تلاش شبانه روزی از خروج گوشت مرغ از استان جلوگیری می کند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساوجبلاغ با بیان اینکه ظرفیت تولید این شهرستان ۱،۷۰۰،۰۰۰ قطعه جوجه گوشتی می باشد؛ ابراز امیدواری کرد در سال جاری این ظرفیت بصورت کامل در جریان تولید قرار گیرد.

 

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۶۱ درصد گوشت مرغ استان البرز توسط ساوجبلاغ تأمین می‌شودنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.