قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۵۰ واحد صنعتی در مازندران به مدار تولید بازگشت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۶۰۰۰ کارگر به دلیل کرونا و نبود مواد اولیه بیکار شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۶۰۰۰ کارگر به دلیل کرونا و نبود مواد اولیه بیکار شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، شهرام نوری عصر یکشنبه در نشست تشکل‌های کارگری با نماینده ولی فقیه در استان حمایت از کارگران نخبه را در استان ضروری دانست و گفت: همچنین باید برای رفع مشکلات کارخانه داران تلاش و برنامه ریزی شود.

وی با بیان اینکه ۱۴ واحد تولیدی استان با مشکلات عدیده ای روبرو هستند به بیکاری کارگران اشاره و اضافه کرد: شش هزار نفر در استان براثر نبود مواد اولیه تولیدی و شرایط کرونایی بیکار شدند.

وی از ساماندهی هشت هزار نفر در بسیج کارگری خبر داد و گفت: این تعداد در ۱۰۵ پایگاه و ۱۹ حوزه ساماندهی شدند.

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران رفع ناکارآمدی و حمایت از واحدهای تولیدی را ضروری برشمرد و گفت: مدیریت، بخشنامه‌های قانونی و کارگران سه ضلع مثلث تولید به شمار می‌روند.

وی با اشاره به مشکلات فراروی واحدهای تولیدی، گفت: نسبت دادن همه مشکلات به تحریم‌ها چاره کار محسوب نمی‌شود و باید از واحدهای تولیدی حمایت کرد.

حسینقلی قوانلو مدیرکل صمت مازندران به کاهش اشتغال در استان اشاه کرد و گفت: در بخش خدمات شمار اشتغال ۱۷ هزار نفر کاهش داشته است.

وی اقتصاد مقاومتی و توجه به تولید داخلی را راه برون رفت از مشکلات بیان کرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۶۰۰۰ کارگر به دلیل کرونا و نبود مواد اولیه بیکار شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.