قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۵۷ هزار گلستانی عضو صندوق بیمه روستاییان و عشایر هستند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۵۷ هزار گلستانی عضو صندوق بیمه روستاییان و عشایر هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۵۷ هزار گلستانی عضو صندوق بیمه روستاییان و عشایر هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، دانیال پولادوند اظهار کرد: طرح همسان‌سازی حقوق مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی روستاییان اجرایی شد.

وی افزود: به دنبال اجرایی شدن طرح همسان‌سازی حقوق مستمری‌بگیران، دو هزار و ۴۸۱ مستمری‌بگیر استان از این طرح بهره‌مند شده و معوقات محاسبه شده از اول سال ۹۹ تاکنون، همزمان با حقوق آبان‌ماه به حساب اعلامی خانوارها واریز شد.

پولادوند اضافه کرد: با اجرای این طرح، میانگین مبلغ دریافتی مستمری‌بگیران بازنشستگی پیری ۵۰ درصد، مستمری‌بگیران ازکارافتاده کلی ۴۲ درصد و مستمری‌بگیران بازمانده بیمه شده‌های متوفی ۵۷ درصد افزایش یافته که در مجموع میزان مستمری‌ها در گلستان ۵۲ درصد بوده است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گلستان خاطرنشان کرد: به طور میانگین افزایش مستمری هیچیک از مستمری‌بگیران در این همسان‌سازی کمتر از ۱۵ درصد نبوده است.

وی با اشاره به عضویت ۵۷ هزار نفر از بدو تأسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر تاکنون در سطح استان، گفت: از این تعداد در مجموع دو هزار و ۴۸۱ نفر (۸۰۷ بازنشسته، ۲۰۲ ازکارافتاده کلی و ۱۴۷۴ بازمانده بیمه شده متوفی) مستمری‌بگیر صندوق هستند.

پولادوند ادامه داد: در محاسبه مبلغ مستمری همسان شده دوسوم میانگین سطح درآمدی معیار کسر حق بیمه‌ای سال‌های ۹۸ و ۹۹ اعمال و برای بازنشستگان پیش از موعد استان هم براساس همین میانگین سطوح و سنوات بیمه‌پردازی مستمری‌بگیر اعمال شده است.

وی افزود: پس از اجرای طرح همسان‌سازی حقوق مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان، کمترین مبلغ دریافتی ۱۶۷ هزار تومان و بیشترین آن ۸۳۳ هزار تومان شده است.

به گفته مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گلستان، طرح همسان‌سازی مستمری‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برای آن دسته از بیمه‌شدگان و بازماندگان که احکام مستمری فوت، بازنشستگی و از کارافتادگی‌شان قبل از سال ۹۹ صادر شده، شامل می‌شود.

پولادوند با بیان اینکه همه زنان و مردان ۱۸ تا ۵۰ سال می‌توانند با مراجعه به کارگزاری‌های معتبر سراسر استان، به عضویت صندوق درآمده و از مزایای بازنشستگی، ازکارافتادگی کلی و فوت استفاده نمایند، تاکید کرد: به منظور افزایش چتر بیمه‌ای در بین اقشار تولیدکننده کشاورزان، روستاییان و عشایر، همه اعضای صندوق از کمک ۷۰ درصدی دولت بهره‌مند می‌شوند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۵۷ هزار گلستانی عضو صندوق بیمه روستاییان و عشایر هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.