قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۵۵ درصد افراد تحت پوشش کمیته امداد خراسان شمالی سالمند هستند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۵۵ درصد افراد تحت پوشش کمیته امداد خراسان شمالی سالمند هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۵۵ درصد افراد تحت پوشش کمیته امداد خراسان شمالی سالمند هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز و به نقل از پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد از توزیع ۵۵۰ بسته معیشتی به ارزش ۱۱۰ میلیون تومان بین نیازمندان و بیماران تحت پوشش کمیته امداد خبر داد و اظهار کرد: این بسته‌های معیشتی با اولویت سالمندان نیازمند توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خراسان شمالی در ادامه به ارائه گزارشی از خانواده‌های سالمند تحت حمایت این نهاد پرداخت و گفت: هم اکنون ۳۳ هزار خانوار سالمند با جمعیت بیش از ۴۵ هزار نفر تحت حمایت این نهاد قرار دارند که از این مجموعه ۱۷ هزار و ۲۰۰ خانوار سالمندان زن بالای ۵۵ سال، و ۱۵ هزار و ۸۰۰ خانوار نیز مردان بالای ۶۰ سال هستند.

وی افزود: از مجموع ۶۰ هزار خانوار با جمعیت ۱۱۱ هزار و ۷۰۰ نفر تحت حمایت این نهاد، ۵۵ درصد آن خانوارهای سالمند هستند.

الهی راد خدمات عمومی همچون کمک معیشتی، خدمات درمانی و بهداشتی، توان بخشی، خدمات مسکن و برنامه‌های فرهنگی را از جمله خدمات ارائه شده به سالمندان تحت حمایت عنوان و خاطرنشان کرد: برخی خدمات ویژه همچون سبد غذایی و خدمات نگهداری نیز به سالمندان تحت پوشش ارائه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خراسان شمالی در انتها گفت: این نهاد ماهانه ۱۰ میلیارد تومان در قالب مستمری به حساب خانواده‌های سالمند تحت این نهاد واریز می‌کند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۵۵ درصد افراد تحت پوشش کمیته امداد خراسان شمالی سالمند هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.