قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۴۱ نفر به تعداد بیماران کرونا در زنجان افزوده شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۵۴ درصد از بیماران بستری در آی سی یو زنجان بدحال هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۵۴ درصد از بیماران بستری در آی سی یو زنجان بدحال هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

پرویز قزلباش در گفتگو با اقطاع نیوز، با بیان اینکه بیماری کرونا در استان زنجان وضعیت خوبی ندارد، گفت: تک تک افراد جامعه باید استفاده کنند تا هر چه زودتر این بیماری ریشه کن شود.

وی با بیان اینکه متوسط بیمار بستری در آی سی یو در مراکز د رمانی استان زنجان ۸۰ نفر است، اظهار کرد: ۵۴ درصد از بیماران بستری در آی سی یو بد حال هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، از افزایش بیماران بد حال در آی سی یو در مراکز درمانی استان زنجان خبر داد و گفت: این بیماران دچار مرگ ویروسی می‌شوند و مردم باید بدانند که این بیماری واکسن خاصی ندارد.

قزلباش تاکید کرد: طی چند روز گذشته تعداد بیماران بستری کرونایی در استان روند افزایشی داشته است و این اصلاً خوب نیست.

وی افزود: تعداد بیماران کرونایی در استان به تعادل ثابت نرسیده و همچنان جولان می‌دهد و برای کاهش این بیماری مردم باید از تجمع در مراسم عروسی و عزا خودداری کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی دربانوان کمتر از مردان است، تصریح کرد: در استان بانوان بیشتر درگیر بیماری کرونا هستند در حالی که می‌توانند نقش بسیار موثری در کاهش بیماری داشته باشند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۵۴ درصد از بیماران بستری در آی سی یو زنجان بدحال هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.