قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۴۱ نفر به تعداد بیماران کرونا در زنجان افزوده شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۵۱ درصد بانوان زنجانی به بیماری کرونا مبتلا شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۵۱ درصد بانوان زنجانی به بیماری کرونا مبتلا شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

پرویز قزلباش در گفتگو با اقطاع نیوز، با بین اینکه بانوان زنجانی بیشتر از مردان دچار بیماری کرونا می‌شوند، گفت: در استان زنجان ۵۱ درصد بانوان گرفتار کرونا شدند و درصد ابتلای مردان ۴۹ درصد است.

وی با بیان اینکه بانوان نقش بسیار موثری در کاهش بیماری کرونا دارند، اظهار کرد: بانوان باید زدن ماسک در خانواده را تقویت و فرهنگ سازی کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، با بیان اینکه در حال حاضر ۵۰۰ نفر بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان زنجان بستری هستند، تاکید کرد: بیمارستان بهمن و امام حسین همکاری خوبی را در بستری بیماران کرونایی داشتند.

قزلباش با بیان اینکه باید زیر ساخت‌های لازم برای بستری بیماران کرونایی در استان باید فراهم شود، ابراز داشت: هر بیمار کرونایی بستری به ۱۰ الی ۱۸ لیتر در دقیقه اکسیژن نیاز دارد و بیماران بستری در ای سی یو هم به ۱۷ تا ۱۸ لیتر در دقیقه به اکسیژن نیاز دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، تصریح کرد: ۶ دستگاه اکسیژن در استان خریداری شده و طی دو روز گذشته هم دو دستگاه اکسیژن به بیمارستان ولیعصر زنجان اضافه شد.

قزلباش گفت: کرونا در استان وضعیت قرمز پایدار دارد و برای قطع زنجیره این بیماری شوم باید همه ماسک بزنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۵۱ درصد بانوان زنجانی به بیماری کرونا مبتلا شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.