قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۵۱ درصد از جمعیت زنجان تحت پوشش بیمه سلامت هستند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۵۱ درصد از جمعیت زنجان تحت پوشش بیمه سلامت هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۵۱ درصد از جمعیت زنجان تحت پوشش بیمه سلامت هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

یعقوب شیو یاری در گفتگو با اقطاع نیوز با بیان اینکه ۵۵۱ هزار نفر در استان زنجان تحت پوشش بیمه سلامت هستند، گفت: ۵۱ درصد از جمعیت استان تحت پوشش این بیمه می‌باشند.

وی اظهار کرد: ۲۵ دفتر پیشخوان با این اداره‌کل در قالب قرارداد همکاری دارد که از این تعداد دفتر پیشخوان ۹ دفتر به مردم خدمت می‌دهند.

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان با بیان اینکه روستاییان بیشترین بیمه شدگان بیمه سلامت در استان زنجان هستند، گفت: ۴۶۲ هزار نفر از روستائیان در استان تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

شیویاری با بیان اینکه بیمه سلامت بی متران کرونایی را هم در دستور کار قرار دارد، ابراز داشت: طبق برآوردهای به عمل آمده، از پنج میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی که هر بیمار کرونایی هزینه داردچهار میلیون و ۱۰۰ هزار تومان آن توسط بیمه سلامت پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه بیمه سلامت استان زنجان با ۱۳ بیمارستان دولتی و خصوصی، ۸۶ مرکز جامع سلامت و ۴۵۰ مرکز تخصصی و درمانی و آزمایشگاه‌ها و داروخانه‌ها طرف قرار داد است، تصریح کرد: پنج نوع بیمار خاص در استان زنجان تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان، گفت: بیماران ام‌اس، هموفیلی، دیالیزی و پیوند کلیه، تالاسمی و سرطان از خدمات درمانی این سازمان استفاده می‌کنند.

شیویاری افزود: در استان زنجان بیش از ۶۹۶ بیمار خاص تحت پوشش بیمه سلامت هستند و از خدمات درمانی این سازمان استفاده می‌کنند و برای بیماران خاص دفترچه صادر می‌شود، این بیماران با مراجعه به دفاتر پیشخوان می‌توانند برای دریافت دفترچه ثبت‌نام کنند، حق بیمه‌ای از این بیماران دریافت نمی‌شود.

وی تصریح کرد: طبق مصوبه هیئت دولت افرادی که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند می‌توانند به صورت رایگان از تسهیلات این بیمه استفاده کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۵۱ درصد از جمعیت زنجان تحت پوشش بیمه سلامت هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.