قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۵۰ واحد صنعتی در مازندران به مدار تولید بازگشت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۵۰ واحد صنعتی در مازندران به مدار تولید بازگشت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۵۰ واحد صنعتی در مازندران به مدار تولید بازگشت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حسن خیریانپور در حاشیه جلسه کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان در شهرستان بابلسر گفت: با تأکیدات استاندار و پیگیری‌های مستمری که داشتیم از ابتدای امسال تاکنون تعداد ۵۰ واحدصنعتی و تولیدی فقط درشهرکها و نواحی صنعتی استان مازندران احیا و به مدار تولید بازگردانده شدند.

خیریانپور تصریح کرد: برای تحقق هرچه کامل‌تر این برنامه جهش تولید کمیته‌ای در شرکت شهرک‌های صنعتی استان تشکیل دادیم صبح پنجشنبه هرهفته جلسه تشکیل می‌شود مورد به مورد روند پیگیری و از همه ظرفیت‌ها برای احیای مجدد واحدهای راکد استفاده می‌شود.

وی با اشاره به جهش تولید، به احیا واحدهای راکد، خارج کردن واحدهای تملیکی از مالکیت بانک‌ها، جذب تسهیلات به سمت تولید و اشتغال، توسعه زراعت چوب، تسریع در اجرای اسکله‌های چند منظوره تفریحی و توریستی، اجرای دقیق طرح مهارت آموزی، تلاش برای اتمام و افتتاح طرح‌های تولیدی و اقتصادی بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی را از جمله برنامه‌ها بیان کرد.

خیریان پور گفت: توسعه کشت گلخانه‌ای و مکانیزاسیون و توسعه اصلاح نژاد دام به عنوان اهم برنامه‌های جهش تولید است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۵۰ واحد صنعتی در مازندران به مدار تولید بازگشت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.