قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۵۰ هزار بسته معیشتی از محل درآمد موقوفات در گلستان توزیع شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۵۰ هزار بسته معیشتی از محل درآمد موقوفات در گلستان توزیع شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۵۰ هزار بسته معیشتی از محل درآمد موقوفات در گلستان توزیع شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز حجت الاسلام روح الله سلیمانی فرد بعد از ظهر شنبه در حاشیه توزیع بسته های معیشتی در گرگان اظهارکرد: تاکنون چهار مرحله بسته های معیشتی به همت اصحاب وقف در گلستان توزیع شده که ۵۰ هزار بسته را شامل می شود.

وی افزود: تقید و تدینن مردم دارالمومنین گرگان باعث شده که اقدامات خوبی در این شهر انجام شود که جای شکرگزاری دارد.

سلیمانی فرد با بیان اینکه در روایات بیان شده که مومن کسی است که هزینه اش کم و فایده زیاد باشد، اضافه کرد: خیران در دوره سختی نقش مهمی داشته چون موقوفات مقید به زمان و هزینه های خاص هستند که اگر خیران به کمک ما بیایند رزمایش‌ها استمرار می یابد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان ادامه داد: چندین مرحله غذاهای گرم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در بین مناطق محروم توزیع شده است.

سلیمانی فرد تصریح کرد: سنت حسنه وقف سیره نبوی و ائمه است و خیران می توانند با توجه به نیازهای جددی جامعه در این عرصه وارد شوند.

وی با تأکید بر وقف درعرصه سلامت گفت: ۲۵ درصد از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کشور موقوفه هستند و در گلستان هم قدم‌هایی برداشته شده که در آخرین مورد آن یک مرکز توانبخشی با امکانات کامل در آزادشهر وقف شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۵۰ هزار بسته معیشتی از محل درآمد موقوفات در گلستان توزیع شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.