قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

۴۱۹ نفر در انتخابات شوراهای شهرستان کرمان ثبت‌نام کردند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۴۱۹ نفر در انتخابات شوراهای شهرستان کرمان ثبت‌نام کردند

اقطاع نیوز – گروه جامعه: فرماندار کرمان از نام‌نویسی ۴۱۹ داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی شهرستان کرمان خبر داد و گفت که ۳۵۴ داوطلب، مرد و ۶۵ نفر زن هستند.

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از اقطاع نیوز کرمان، علی بابایی با اشاره به این‌که شهرستان کرمان ۱۳ شهر دارد، بیان کرد: «۴۱۹ نفر برای عضویت در شورای اسلامی این شهرها اعلام آمادگی کردند».

 وی افزود: «۳۵۴ مرد و ۶۵ زن در سامانه‌ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر ثبت‌نام کردند که نام‌نویسی ۲۵۳ نفر به‌صورت حضوری و ۱۱۶ نفر از طریق دفاتر پیشخوان، اپلیکیشن موبایلی و نسخه‌ی دسکتاپ بوده است».

فرماندار کرمان خاطرنشان کرد: «شهر کرمان با ۲۲۲ نفر بیشترین تعداد داوطلبان را در میان شهرستان‌ها به خود اختصاص داد که ۴۳ نفر از داوطلبان را بانوان تشکیل می‌دهند».

وی اضافه کرد: «پس از بررسی سوابق توسط مراجع چهارگانه، هیأت‌های اجرایی تا ۲۱ فروردین‌ماه مهلت دارند به صلاحیت داوطلبان رسیدگی و پس از آن صورتجلسات را برای اعلام نظر به هیأت نظارت شهرستان ارسال می‌کنند و در نهایت هشتم اردیبهشت‌ماه نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان به ایشان اعلام خواهد شد».۴۱۹ نفر در انتخابات شوراهای شهرستان کرمان ثبت‌نام کردندنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.