قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
بهبودی ۷۸۲ بیمار مبتلای به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۴۱بستری بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیل / ۲۹نفر ترخیص شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۴۱بستری بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیل / ۲۹نفر ترخیص شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

شهرام حبیب زاده در گفتگو با اقطاع نیوز، عنوان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۱ بیمار در مراکز درمانی استان بستری و خوشبختانه ۲۹ نفر با بهبودی نسبی از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه آمار ابتلاء به بیماری کرونا در نوسان است، از افزایش ترخیصی ها در روزهای اخیر خبر داد و گفت: از تعداد بیماران بستری طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۵ نفر از اردبیل، ۳ نفر پارس آباد، ۷ نفر مشگین شهر، ۳ نفر گرمی و ۳ نفر از خلخال گزارش شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اظهار کرد: در حال حاضر تعداد ۲۲۵ نفر در مراکز درمانی استان بستری هستند که از این تعداد ۵۶ بیمار بدحال در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.

حبیب زاده بیان کرد: متأسفانه ۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلاء به بیماری کرونا فوت کرده‌اند لذا هم استانی‌ها باید به خطر مرگ و میر این ویروس توجه داشته باشند و تا ریشه کن شدن قطعی این بیماری حتماً در استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی کننده و رعایت فاصله گذاری اجتماعی جدیت داشته باشند تا بتوانیم با کمترین تلفات و آسیب‌های ممکن این بیماری خطرناک را کنترل و مهار کنیم.

وی از پایداری مبتلایان به این بیماری در استان خبر داد و گفت: استان اردبیل فعلاً در وضعیت زرد به سر می‌برد و اگر مردم به همین روال مراقبت داشته باشند انتظار می‌رود در فصل پاییز به وضعیت سفید برسیم که باز به رعایت پروتکل‌ها از سوی مردم و مخصوصاً دانش آموزان بر می‌گردد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۴۱بستری بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیل / ۲۹نفر ترخیص شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.