قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۴شکارچی متخلف در شاهرود دستگیر شدند/ کشف ۲ لاشه قوچ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۴شکارچی متخلف در شاهرود دستگیر شدند/ کشف ۲ لاشه قوچ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۴شکارچی متخلف در شاهرود دستگیر شدند/ کشف ۲ لاشه قوچ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

علی اکبر قربان لو در گفت‌وگو با اقطاع نیوز، ضمن بیان اینکه روز گذشته گزارشی از شکار در منطقه تپال و انتقال لاشه‌های حیوانات به یک باغ در شهر مجن در شمال شهرستان شاهرود واصل شد، بیان کرد: پیگیری‌های مأموران محیط زیست شهرستان نشان داد که شکارچیان قصد دارند با یک دستگاه خودرو لاشه‌های شکار شده را به سمت شهر شاهرود هدایت کنند.

وی افزود: با هوشیاری مأموران محیط زیست و همکاری نیروی انتظامی تعقیب و گریز افراد خاطی به سمت شهر شاهرود آغاز و ضابطان توانستند خودروی این افراد را در محله باغ زندان شاهرود متوقف سازند.

رئیس محیط زیست شاهرود با بیان اینکه از خودروی این افراد دو لاشه قوچ وحشی که آثار تیر در بدنشان موجود بود کشف شد، بیان کرد: این افراد همچنین یک قبضه اسلحه تک لول جواز دار به همراه فشنگ و ادوات شکار به همراه داشتند.

قربان لو با بیان اینکه این افراد معادل ۵۰ میلیون تومان به محیط زیست ضرر وارد کردند، بیان داشت: پرونده این افراد خاطی به دستگاه قضائی ارجاع یافت.

وی با بیان اینکه سامانه ۱۵۴۰ آماده دریافت گزارش‌های مردمی از تخلفات محیط زیستی به خصوص حفاظت از وحوش و پرندگان و… است، گفت: مردم در حراست از محیط زیست به کمک مأموران محیط زیست شهرستان شاهرود بیایند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۴شکارچی متخلف در شاهرود دستگیر شدند/ کشف ۲ لاشه قوچ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.