قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۳ نقطه حادثه خیز جاده‌های استان سمنان رفع می‌شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۳ نقطه حادثه خیز جاده‌های استان سمنان رفع می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۳ نقطه حادثه خیز جاده‌های استان سمنان رفع می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، وحید صداقت صبح یک‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل اداره کل حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان، از رفع سه نقطه حادثه خیز در سطح استان خبر داد و بیان کرد: دو طرح جدید برای رفع نقاط حادثه خیز و ادامه یک طرح رفع این نقاط از سال گذشته اقداماتی است که در دستور کار اداره کل حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان قرار دارد.

وی با بیان اینکه آغاز عملیات ساماندهی و رفع نقاط حادثه خیز در محورهای شریانی استان سمنان اجرا می‌شد، افزود: این محورها شامل سرخه آرادان در محور پیچ لاسجرد با هدف کاهش تصادفات جاده‌ای در دست اجرا است.

رئیس اداره نگهداری راه و ابنیه حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان با بیان اینکه عملیات رفع نقاط حادثه خیز در محور گرمسار سرخه و در محدوده پیچ پاده با ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی دیگر اقدام در دستور کار است، ابراز داشت: عملیات ساماندهی و رفع نقاط حادثه خیز در محور فولاد محله و مسیر دامغان- مهدی شهر نیز اجرا می‌شود.

صداقت با بیان اینکه در بارش‌های اخیر و شرایط جوی به منظور ایجاد اصطکاک و کاهش تصادفات جاده‌ای بیش از ۸۰۰ تن شن و نمک در راه‌های شریانی استان پاشیده شده است، تاکید کرد: اجرای یک هزار و ۴۰۰ کیلومتر برف‌روبی در محورهای اصلی و فرعی و شریانی استان سمنان از جمله دیگر اقدامات اداره کل حمل و نقل جاده‌ای استان در فصل زمستان بوده است.

وی با بیان اینکه روکش آسفالت را های اصلی و فرعی در قالب پروژه‌های تعریض و بهسازی، لکه‌گیری و انواع روکش (ماسه آسفالت و …) جمعاً به حجم ۵۳ هزار تن اجرا شده است، گفت: اجرای ۸۱ هزار متر درزگیری محورهای آسیب دیده نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته در سال ۹۹ محسوب می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۳ نقطه حادثه خیز جاده‌های استان سمنان رفع می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.