قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

۳ لیدر باند هرمی در اصفهان دستگیر شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۳ لیدر باند هرمی در اصفهان دستگیر شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سرهنگ حسین ترکیان اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نجف آباد با اشرافیت و هوشمندی خود از فعالیت گروهی تحت عنوان بازاریابی شبکه ای غیر مجاز که اقدام به جذب افراد در پارک‌ها و اماکن عمومی می‌کردند مطلع و تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.

وی افزود: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات علمی و بکارگیری یک سری اقدامات تخصصی و پلیسی سرانجام تعدادی از مال باختگان را شناسایی و با راهنمایی آنان سه نفر از سرشاخه اصلی یک شرکت هرمی را مورد شناسایی قرار دادند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: کارآگاهان پس از شناسایی متهمان طی هماهنگی با مقام قضائی این افراد را که یک زن و سه مرد بودند را دستگیر کردند.

سرهنگ ترکیان تصریح کرد: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد افراد مذکور برای یک شرکت به صورت هرمی اقدام به جذب مشتری می‌کردند که با این ترفند موفق شدند ۴۰ میلیارد ریال از ۱۰۰ نفر کلاهبرداری کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به جمع آوری اسناد و مدارک مربوط به فعالیت غیر مجاز و هرمی متهمان و حساب‌های گردش مالی آنان پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و این افراد برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با غیر قانونی عنوان کردن هرگونه فعالیت هرمی در کشور از برخورد جدی پلیس با این گونه فعالیت‌ها خبر داد و گفت: در این گونه فعالیت‌ها لیدرها و سرشاخه‌های شرکت با مانورهای متقلبانه و تبلیغات کاذب سودهای کلان را به جیب زده و زیرشاخه‌ها از این سودها بی نصیب می‌مانند که بایستی شهروندان هوشیار بوده و سرمایه خود را در اختیار افراد مذکور قرار ندهند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۳ لیدر باند هرمی در اصفهان دستگیر شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.