قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
بیمارستان ارتش در اهواز مرکز جدید برای بستری بیماران کرونا شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۳۷ بیمار کرونایی در چهارمحال و بختیاری مورد درمان هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۳۷ بیمار کرونایی در چهارمحال و بختیاری مورد درمان هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مجید شیرانی بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار جدید بیماری کرونا در استان در هفتمین روز تیرماه سال ۹۹ عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۱۰ نفر با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند و ۳۵ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: تست سه مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ مثبت قطعی اعلام شد.

وی افزود: هم اکنون ۶۲ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان مورد مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۳۷ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد بیان کرد: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته با یک مورد فوتی جدید ناشی از ابتلاء به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان، مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۴۵ نفر رسید.

وی عنوان کرد: هم‌اکنون ۱۰ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان مورد مراقبت و درمان هستند.۳۷ بیمار کرونایی در چهارمحال و بختیاری مورد درمان هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.