قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اعتبارات لازم برای پرداخت معوقات کادر بهداشت و درمان تامین می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۳۷۰۰۰ تخت به ظرفیت تخت‌های بیمارستانی کشور اضافه شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۳۷۰۰۰ تخت به ظرفیت تخت‌های بیمارستانی کشور اضافه شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سید کامل تقوی نژاد عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیران پیشین و جدید دانشگاه علوم پزشکی دزفول که در سالن غدیر دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، اظهار کرد: در طول هفت سال خدمت دولت تدبیر و امید، ۳۷ هزار تخت به ظرفیت تخت‌های بیمارستانی کشور اضافه شده است.

وی به افزایش ۳۰ درصدی ظرفیت زیرساخت‌های بخش درمان کشور در طول خدمت دولت تدبیر و امید اشاره کرد و افزود: در مدت هفت سال فعالیت دولت، سه میلیون مترمکعب معادل ۵۰ درصد ظرفیت بیمارستان‌های کشور نیز بازسازی شده است.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت با اشاره به افتتاح یک هزار و ۲۰۰ پروژه مختلف در راستای طرح تحول سلامت، عنوان کرد: در طول فعالیت هفت‌ساله دولت، حدود هشت هزار پروژه بهداشتی افتتاح و ۱۸ هزار پروژه بهداشتی بازسازی شده است. همچنین سطح فرسودگی بیمارستان‌ها از ۶۰ درصد به ۴۰ درصد رسیده است تا کیفیت خدمات‌رسانی به مردم افزایش یابد.

تقوی نژاد در ادامه عنوان کرد: کادر مجرب بهداشت و درمان کشور جمهوری اسلامی با تلاش، هوشمندی، دانش و تجربه به یکی از کشورهای موفق در زمینه مدیریت کرونا تبدیل شده است.

وی دانشگاه علوم پزشکی دزفول را یکی از قطب‌های آموزشی و علمی در کشور برشمرد و بیان کرد: در زمینه تقویت زیرساخت‌های دانشگاه علوم پزشکی دزفول تلاش خواهیم کرد. در زمینه بهبود شاخص‌های آموزشی این دانشگاه اقدامات ارزشمندی انجام شده است. لذا در سایر شاخص‌ها نیز باید تلاش مضاعفی صورت بگیرد.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت از تلاش‌های یوسف پریدار مدیر پیشین دانشگاه علوم پزشکی دزفول تقدیر کرد و گفت: برای علی قمیشی رئیس جدید این دانشگاه نیز آرزوی موفقیت داریم.

تلاش برای ارتقای خدمت‌رسانی

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی دزفول نیز در این آئین گفت: تسهیل و افزایش سطح خدمات بهداشتی و درمانی به مردم و ارتقای رتبه این دانشگاه در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اولویت کاری بنده خواهد بود.

علی قمیشی افزود: این امر مهم فقط با همدلی تمام ارکان دانشگاه و تعامل با دستگاه‌های اجرایی شهرستان و استان محقق خواهد شد.

به گزارش اقطاع نیوز، در این آئین از زحمات ۶۶ ماهه یوسف پریدار مدیر پیشین دانشگاه علوم پزشکی دزفول تقدیر شد.

از ۱۴ شهریور با ابلاغ حکم وزیر بهداشت علی قمیشی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی دزفول منصوب شده است.آرشیو اخبار سلامت سرویس خبری اقطاع نیوز۳۷۰۰۰ تخت به ظرفیت تخت‌های بیمارستانی کشور اضافه شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.