قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۴۴ مربی هلال احمر خراسان جنوبی آموزش های مهارتی را فراگرفتند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۳۶۰۰ امدادگرخراسان جنوبی آموزش دوره های توان افزایی را فرا گرفتند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۳۶۰۰ امدادگرخراسان جنوبی آموزش دوره های توان افزایی را فرا گرفتند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمد حمزه اسعد زاده صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت کار هلال احمر در امر امداد و نجات، بیان کرد: تیم‌های عملیاتی، امدادگران و نجات گران باید قبل از وقوع حادثه آمادگی‌های لازم برای رویارویی با حوادث را کسب کنند.

وی ادامه داد: هرچه آموزش‌های امدادی را به سطوح مختلف جامعه هدایت کنیم، کمک شایسته ای به امداد و نجات می‌شود.

اسعد زاده با بیان اینکه برنامه‌هایی در راستای حفظ آمادگی امدادگران و مرور تمرین‌ها و آموزش‌ها در دستور کار قرار گرفته است، افزود: در نیمه نخست سال جاری سه هزار و ۶۰۴ امدادگر آموزش های ارائه شده در دوره های توان افزایی و مرور تمرین ها را فرا گرفتند.

وی برگزاری ۹۴ مانور و تمرین های عملیاتی برای ۹۱۶ شرکت کننده، توان افزایی پنجشنبه های پایگاه های امداد و نجات برای هزار و ۴۹۵ و برگزاری توان افزایی پنج شنبه های امدادی کارکنان برای ۲۲۰ نفر را از جمله اقدامات انجام شده در راستای مرور دانسته های امدادگران و افزایش سطح توانمندی آنها عنوان کرد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی توان افزایی نیروهای عملیاتی شعب برای ۷۰۳ داوطلب را از دیگر اقدامات انجام شده دانست و گفت: دوره تخصصی عمومی امداد برای ۲۲ شرکت کننده و دوره های تخصصی جاده و نجات برای ۳۱ نفر در راستای ارتقای توان عملیاتی هلال احمر برای آمادگی در برابر حوادث غیر مترقبه انجام شده است.

اسعد زاده برگزاری ۲۵ دوره باز آموزی شهرستانی را از دیگر اقدامات انجام شده دانست و گفت: ۲۷۰ داوطلب آموزش های ارائه شده در این دوره ها را فراگرفته اند.

وی ادامه داد: این آموزش ها در زمینه امدادهای جاده ای، ارتفاع، آوار، اسکان و پیش بیمارستانی بوده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی اظهار کرد: برگزاری این گونه از برنامه های آموزشی همواره مورد توجه بوده و در طول سال در قالب طرح های مختلف اجرایی می شود.

اسعد زاده ادامه داد: نیاز است امدادگران هم متناسب با افزایش پیشرفت علم و حوادثی که به طبع صنایع جدید رخ می‌دهد، مجهز شوند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۳۶۰۰ امدادگرخراسان جنوبی آموزش دوره های توان افزایی را فرا گرفتند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.