قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تعهدات مالی نیروگاه نوشهر را عمل کردیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۳۵ پروژه مصوب سفر رئیس جمهوری به مازندران نیازمند اعتبار است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۳۵ پروژه مصوب سفر رئیس جمهوری به مازندران نیازمند اعتبار است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مهدی رازجویان شامگاه یکشنبه در جلسه بررسی مصوبات سفر رئیس جمهور به استان مازندران که با حضور نمایندگان نهاد ریاست‌جمهوری و مدیران‌کل دستگاه‌های اجرایی مرتبط برگزار شد، افزود: اتمام پروژه‌های بزرگ استان نیاز به تخصیص اعتبارات کافی دارد.

وی ادامه داد: در حوزه‌های مختلفی مانند فرهنگی، آب‌رسانی، ورزشی، راه، کشاورزی، بهداشت و درمان و … پروژه‌هایی از سفر ریاست محترم جمهور به استان مصوب شد که با تزریق اعتبارات کافی می‌توان تعدادی از آنها را تا قبل از اتمام دولت دوازدهم به پایان رساند.

رازجویان تصریح کرد: پروژه‌هایی مانند تالار مرکزی مرکز استان، کارخانه‌زباله‌سوز ساری و سالن شش هزار نفره ماهفروجک، پروژه آبرسانی به شهرهای گروه الف، آبگیری سد گلورد و پل گهرباران به فرح‌آباد پیشرفت خوبی داشتند که با تخصیص به موقع اعتبار می‌توان آنها را طی چند ماه آینده افتتاح کرد.

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه هشت پروژه از مصوبات سفر رئیس‌جمهور به مازندران تا به امروز مورد بهره‌برداری قرار گرفته است، افزود: ۳۵ پروژه دیگر با تزریق اعتبارات کافی به پایان خواهند رسید.

رازجویان با اشاره به اتمام پروژه زباله‌سوز نوشهر و افتتاح آن، اظهار داشت: با توجه به مشکلات زباله و پسماند در استان اتمام پروژه‌های حوزه پسماند در اولویت استان قرار دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران تصریح کرد: در سال جهش تولید تلاش شده تا با اولویت‌بندی کردن پروژه‌ها، شاهد پیشرفت عملیات اجرایی پروژه‌های مهم استان باشیم.

رازجویان با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی استان جهت تخصیص اعتبارات پیگیری‌های بیشتری داشته باشند، ابراز امیدواری نمود که خروجی این جلسات هموار کردن مسیر تخصیص اعتبارات باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۳۵ پروژه مصوب سفر رئیس جمهوری به مازندران نیازمند اعتبار است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.