قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۳۱۰ مورد بازرسی از مراکز ورزشی زنجان انجام شده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۳۱۰ مورد بازرسی از مراکز ورزشی زنجان انجام شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۳۱۰ مورد بازرسی از مراکز ورزشی زنجان انجام شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

علی خلیلی در گفتگو با اقطاع نیوز، به بازرسی از اماکن ورزشی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: از سوم خردادماه تاکنون در راستای کاهش و از بین رفتن بیماری کرونا بیش از ۳۱۰ بازرسی از مراکز ورزشی استان انجام گرفته است.

وی اظهار کرد: تمام باشگاههای ورزشی که بر اساس مصوبه ستاد کرونا فعالیت خود را آغاز کردند ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان، گفت: از زمان فعالیت باشگاه‌ها تاکنون مراکز ورزشی تمام پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کردند و تخلفی از سوی صاحبان باشگاه‌ها رخ نداده است.

خلیلی تاکید کرد: همه باشگاه‌های ورزشی برای فعالیت در سامانه وزارت بهداشت به نشانی www.salamat.gov.ir ثبت نام کردند و تا زمانی که این استان در وضعیت سفید نیست فعالیت استخرها امکان پذیرنیست.

وی با بیان اینکه در استان زنجان تنها ۳۰ رشته ورزشی مجاز به فعالیت هستند، ابراز داشت: از زمان شیوع بیماری تاکنون تنها ۱۷ باشگاه ورزشی به علت عدم رعایت مصوبات ستاد کرونا پلمب شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان، تصریح کرد: از ورزشکاران درخواست می‌شود حتماً پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا هر چه زودتر این بیماری ریشه کن شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۳۱۰ مورد بازرسی از مراکز ورزشی زنجان انجام شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.