قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۳۰ نکته مهم درباره عرضه اولیه سپید ماکیان : پیش‌بینی سپید

۳۰ نکته مهم درباره عرضه اولیه سپید ماکیان : پیش‌بینی سپید – اقطاع نیوز | خواندنی ها


۳۰ نکته مهم درباره عرضه اولیه سپید ماکیان : پیش‌بینی سپید

عرضه اولیه سپید ماکیان در پاییز ۹۹ انجام می شود. قیمت عرضه اولیه سپید ماکیان ، تعداد سهام قابل عرضه در عرضه اولیه سپید ماکیان و نقدینگی مورد نیاز برای شرکت در بوک بیلدینگ سپید ماکیان در اطلاعیه بورس بزودی اعلام می شود. شرکت سپید ماکیان در بازار دوم بورس درج نماد شده است. ۱ میلیارد و ۵ میلیون قطعه سهم است و EPS سپید ۱۷۸۵ و P/E آن را ۰.۵۶ اعلام کرده اند.

عرضه اولیه سپید ماکیان احتمالا مثل عرضه اولیه ستاره خلیج فارس از عرضه اولیه های پاییز امسال است. سپید ماکیان در گروه زراعت و خدمات وابسته، هم گروهی های خوبی چون زبینا و زکوثر و زقیام و تلیسه و زشریف و زمگسا دارد که گزینه های خوبی برای پرتفو بلند مدتی ها محسوب می شود.

شرکت سپید ماکیان یک شرکت زنجیره ای است که در صنعت طیور ایران فعالیت دارد. گران شدن نهاده های دامی در نیمه دوم سال ۹۹ سبب شده تا محصولات مرغ و تخم مرغ و غیره با افزایش محسوس همراه شود که همین عامل می تواند موجب شناسایی سودهای خوبی در سال اینده برای تولید کنندگان صنعت طیور شود.

تابلو معاملاتی سپید در بازار دوم بورس

البته افزایش مواد اولیه، حاشیه های سود این شرکت ها را نیز کاهش می دهد. شرکت سپید ماکیان یکی از شرکت های گروه سپید ماکیان است که در سال ۱۳۵۹ در استان گیلان تاسیس شد. برای اطلاع از برنامه های فعلی و آینده شرکت سپید ماکیان به سایت شرکت سپید ماکیان به نشانی sepidmakian.com رجوع کنید.

مرغ سمین، مرغ بدون آنتی بیوتیک زیرک و مرغ منجمد از جمله محصولات شرکت سپید است. مزارع مرغ مادر شرکت سپید ظرفیت نیم میلیون قطعه مرغ دارد. کارخانه جوجه کشی سپید نیز ظرفیت ۹۰۰ میلیون قطعه جوجه دارد.

طبق صورت های مالی شرکت سپید ماکیان (با نماد سپید) که ۲۲ مهر ۹۹ منتشر شد و مربوط به صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی دوره شش ماهه منتهی به ۲۹ اسفند سال ۹۸ بود، شاهد افزایش ۷۷ درصدی درآمد های عملیاتی شش ماهه ۹۸ سپید در مقایسه با مدت مشابه سال قبلش هستیم.

هم چنین سود ناخالص ۶ ماهه ۹۸ سپید بیش از ۲۶۴ درصد به نسبت مدت مشابه سال قبل افزایش یابت. هم چنین شاهد افزایش ۴۴۶ درصد سود عملیاتی ۶ ماهه سال ۹۸ در مقایسه با دوره مشابه سال قبل در این شرکت تازه وارد در بورس هستیم. دارایی های سپید در گزارش شش ماهه ۹۸ که مهر ۹۹ منتشر شد، ۱۵ درصد افزایش یافته است.

 

 

 

عرضه اولیه سپید ماکیان

تصویر ایندکس سایت شرکت سپید ماکیان که مشتاقان شرکت در عرضه اولیه سپید ماکیان حتما اطلاعات درگاه را مطالعه کنند

آدرس، تلفن و سایت شرکت سپید ماکیان

  • آدرس شرکت سپید ماکیان : گیلان، رشت، پیر بازار کفترود.
  • تلفن شرکت سپید ماکیان: ۰۱۳۳۳۷۱۲۷۵۳
  • فکس شرکت سپید ماکیان: ۰۱۳۳۳۷۱۲۷۵۱
  • آدرس امور سهامداران شرکت سپید ماکیان: تهران. یادگار امام شمالی. بعد از فرخزاد. خروجی ایثارگران شمالی. بلوار ایثارگران
  • تلفن امور سهامداران سپید: ۰۲۱۲۲۳۷۰۴۰۶

اگر خواستار شرکت در عرضه اولیه سپید ماکیان هستید سعی کنید سهامداری بلند مدت را در نظر داشته باشید. این شرکت ظرفیت های تولیدی و صادراتی خوبی دارد و می تواند پس از جنجال های ا صلاح شاخص کل بورس در نیمه دوم سال ۹۹، روند صعودی خوبی را از سال ۱۴۰۰ شمسی آغاز کند.

شاخص کل بورس ایران همچنان تکنیکالی، توانایی رسیدن به ۸ میلیون واحد تا بهار سال ۱۴۰۱ شمسی را دارد. لذا سهامداری با پول مازاد با دید بلند مدتی را در نظر داشته باشید. گروه دارویی و صنایع غذایی از جمله صنایع پیشرو در بورس سال آینده است که می تواند سود خوبی را برای سهامدرانش به ارمغان آورد.آرشیو خواندنی ها | سرویس خبری اقطاع نیوز۳۰ نکته مهم درباره عرضه اولیه سپید ماکیان : پیش‌بینی سپیدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.