قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

۲ طرح عمرانی حوزه فناوری در شهرستان سمنان افتتاح شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۲ طرح عمرانی حوزه فناوری در شهرستان سمنان افتتاح شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، سورنا ستاری عصر سه شنبه در ادامه سفر یک روزه به استان سمنان، با ورود به مرکز استان و پس از استقبال رسمی از سوی مسئولان ارشد استانی و شهرستانی، دو طرح عمرانی در حوزه علم و فناوری را افتتاح کرد.

افتتاح مرکز نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و همچنین افتتاح مرکز رشد پورسینای پارک علم و فناوری سمنان دو پروژه‌ای بودند که ستاری آنها را در شهرستان سمنان افتتاح کرد.

رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان درباره این طرح‌ها به اقطاع نیوز، گفت: مرکز نوآوری دانشگاه سمنان با محوریت تقویت ایده‌های حوزه فناوری و میزبانی شرکت‌های دانش بنیان و رویدادها و شتاب دهنده‌ها در حالی به بهره برداری می‌رسد که توسعه تولیدات حوزه فناوری و استفاده از ظرفیت‌های سرمایه گذاری در آنها که به اشتغال جوانان منجر می‌شود، در دستور کار مسئولان این حوزه قرار دارد.

محسن نظری ابراز کرد: مرکز رشد پورسینا نیز مجموعه‌ای تجهیز شده توسط پارک علم و فناوری استان سمنان برای شرکت‌ها و استارت آپ های شهر سمنان محسوب می‌شود که با هزینه‌ای بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال به عنوان مرکز رشد واحدهای فناور در شهر سمنان تجهیز شده است.

وی افزود: این مجموعه در کنار مرکز رشد کیانی واقع در شهمیرزاد به شرکت‌های فناور و دانش بنیان خدمت رسانی می‌کند.

به گزارش مهر، سورنا ستاری معاون رئیس جمهور بعد از افتتاح این دو مرکز و دیدار با مسئولان استانی و شهرستانی، سمنان را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۲ طرح عمرانی حوزه فناوری در شهرستان سمنان افتتاح شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.