قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۲ باب کارگاه صنعتی توسط بازرسان مرکز بهداشت دزفول پلمب شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۲ باب کارگاه صنعتی توسط بازرسان مرکز بهداشت دزفول پلمب شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۲ باب کارگاه صنعتی توسط بازرسان مرکز بهداشت دزفول پلمب شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

رضا پور آئین در گفت‌وگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: بازرسان بهداشت مرکز بهداشت دزفول در راستای نظارت بر اجرای موازین بهداشت کار بر مشاغل، مطابق با استانداردهای وزارت بهداشت همواره اقدام به بازرسی از کارگاه‌ها، صنایع، کارخانه‌ها، ادارات، بانک‌ها و سایر اماکن و مراکز عمومی در سطح شهر می‌کنند.

وی افزود: در این بازرسی‌ها در صورت مشاهده هر گونه تخلف، در مرحله اول اخطاریه‌های لازم صادر می‌شود و در مراحل بعد در صورت رفع نشدن نواقص بهداشتی، متخلفان به دادگاه معرفی خواهند شد.

رئیس مرکز بهداشت دزفول تصریح کرد: در همین راستا بازرسان مرکز بهداشت دزفول در بازرسی‌های روزانه خود، دو باب کارگاه صنعتی را به دلیل داشتن نواقص بهداشتی پلمب کردند.

پور آئین در پایان خطاب به کارفرمایان، صاحبان کسب و کار، صنایع و مراکز خصوصی توصیه کرد که به منظور ارتقای سلامت جامعه، به قوانین بهداشتی ویژه همه گیری کرونا پایبند باشند و از نقض این قوانین و ایجاد مخاطرات سلامتی برای جامعه پرهیز کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۲ باب کارگاه صنعتی توسط بازرسان مرکز بهداشت دزفول پلمب شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.