قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۲۸۲ هزار دانش آموز کردستانی در مدارس ثبت نام کردند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۲۸۲ هزار دانش آموز کردستانی در مدارس ثبت نام کردند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۲۸۲ هزار دانش آموز کردستانی در مدارس ثبت نام کردند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

رشید قربانی در گفت و گو با اقطاع نیوز اظهار کرد: با توجه به بازگشایی مدارس استان در پانزدهم شهریور ماه کلیه کتاب ثبت سفارش شده دانش آموزان مقاطع مختلف برای ارائه به دانش آموزان تحویل مدارس شده است.

وی افزود: دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی با در دست داشتن کد رهگیری می‌توانند برای دریافت کتاب درسی خود اقدام کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان ادامه داد: تا به امروز قریب به ۲۸۲ هزار و۱۴۶ نفر دانش آموز در مدارس استان ثبت نام کرده‌اند.

قربانی بیان کرد: دانش آموزان مقطع ابتدایی با ۱۶۱ هزار و ۲۱ نفر بیشترین و دانش آموزان استثنایی با هزار و ۲۴۵ نفر کمترین آمار ثبت نامی های استان را در سال جاری به خود اختصاص داده‌اند.

وی به آمار ثبت نامی های دیگر مقاطع تحصیلی به تفکیک اشاره کرد و افزود: مدارس متوسطه اول با ۶۹ هزار و ۹۸ نفر و متوسطه دوم رشته‌های نظری با ۳۲ هزار و ۷۶۴ نفر و فنی حرفه‌ای با ۸ هزار و ۸۰۵ نفر و کار و دانش با ۹ هزار و ۲۱۳ نفر آمار دانش آموزان امسال استان کردستان را برای سال تحصیلی جاری تشکیل می‌دهند.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان یادآور شد: برای سال جاری بیش از ۳ هزار و۸۰۰ مدرسه در سراسر استان پذیرای دانش آموزان برای آغاز سال تحصیلی جدید خواهد بود.

قربانی در پایان اظهار کرد: خوشبختانه در استان کردستان با تمهیدات انجام شده هیچ گونه کمبود معلم نداریم و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته مدارس در زمان اعلام شده بازگشایی می‌شوند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۲۸۲ هزار دانش آموز کردستانی در مدارس ثبت نام کردند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.