قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۲۳ پروژه و ۴۰ مرکز پزشکی قانونی در کشور راه اندازی شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۲۳ پروژه و ۴۰ مرکز پزشکی قانونی در کشور راه اندازی شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۲۳ پروژه و ۴۰ مرکز پزشکی قانونی در کشور راه اندازی شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، عباس مسجدی در جلسه ویدئوکنفرانسی با کارکنان سازمان در سراسر کشور که به مناسبت هفته قوه قضائیه صورت گرفت ضمن گرامیداشت این هفته و یاد و خاطره شهدای قوه قضاییه‌، افزود: به منظور رعایت عدالت در دسترسی مردم به خدمات پزشکی قانونی با حرکتی جهادی سال گذشته شاهد جهش در افتتاح مراکز پزشکی قانونی بودیم که این امر نتیجه تلاش همه همکاران و مدیران سازمان در سراسر کشور است.

وی در این دیدار ضمن قدردانی از خدمات همکاران در مراکز پزشکی قانونی سراسر کشور به راهبردهای قوه قضائیه در سال جدید اشاره و خاطرنشان کرد: قوه قضائیه در سال جدید راهبردهایی را برای ارائه خدمت به مردم و پیشبرد برنامه‌ها و اهداف خود تعیین کرده که لازم است در جهت تحقق این راهبردها حرکت کنیم.

مسجدی افزود: تکریم ارباب رجوع (چه مردم و چه مجموعه پرسنل دستگاه قضا) یکی از راهبردهای قوه قضائیه است که در ستاد سازمان به جد پیگیر آن هستیم و بنده نیز به عنوان رئیس این سازمان در راستای خدمت رسانی بهتر و فراهم کردن شرایط روانی مناسب‌تر نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرم.

وی تصریح کرد: ما خود را در قبال همه همکاران مسؤول می‌دانیم و انتظار داریم که همکاران نیز در مواجهه با مردم و ارباب رجوع چنین دیدی داشته باشند و درخواست‌های آنان را با سعه صدر مورد رسیدگی قرار دهند.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور، با اشاره به اینکه مبارزه با فساد راهبرد دوم دستگاه قضا است، اظهار داشت: به اذعان دیگر دستگاه‌ها و نیز ارگان‌های نظارتی در مجموعه قوه قضائیه، سازمان پزشکی قانونی کشور جز پاک‌ترین دستگاه‌ها است که این امر مهم در نتیجه زحمات و تلاش‌های همه همکاران محقق شده است.

وی همچنین به توجه ویژه رئیس قوه قضائیه به مجموعه پزشکی قانونی اشاره کرد و گفت: پزشکی قانونی همواره مورد تأکید و توجه رئیس محترم قوه قضائیه بوده است.

به گفته مسجدی با توجه به دیدگاه رئیس قوه قضائیه، سازمان پزشکی قانونی کشور به جایگاهی رسیده است که اظهار نظر کارشناسی آن در بسیاری از پرونده‌ها برای احقاق حقوق مردم و تأمین عدالت کارگشاست.

وی تلاش برای رفع موانع تولید را دیگر راهبرد قوه قضائیه عنوان کرد و گفت: با توجه به نامگذاری امسال با عنوان جهش تولید، دستگاه قضا می‌تواند در این مسیر نیز عملکرد مؤثری داشته و برخی موانع موجود در این مسیر را مرتفع کند.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در بخش دیگری از سخنان خود و در پاسخ به برخی سوالات مطرح شده از سوی همکاران، به تلاش برای رعایت شأن و منزلت همکاران، تلاش برای تبدیل وضعیت همکاران قراردادی علی رغم موانع قانونی موجود و … اشاره کرد و افزود: با توجه به مشکلات موجود سازمان تلاش می‌کنیم تا از هر امکان قانونی جهت رفع و یا کاهش مشکلات همکاران و سازمان استفاده کنیم.

همچنین مسجدی خواستار برگزاری چنین جلساتی به صورت مستمر در پزشکی قانونی شد تا فرصتی برای بیان مشکلات، برطرف کردن آنها و نیز انتقال و تبادل تجربیات فراهم شود.

گفتنی است در این دیدار ویدئوکنفرانسی همکاران پزشکی قانونی استان‌ها مشکلات، پیشنهادات و سوالات خود را مطرح و پاسخ‌های لازم از سوی معاونین و مدیران حاضر در جلسه و نیز شخص رئیس سازمان به آنان ارائه شد.
 ۲۳ پروژه و ۴۰ مرکز پزشکی قانونی در کشور راه اندازی شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.