قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۲۲۳دپرونده قاچاق کالا توسط تعزیرات حکومتی زنجان تشکیل شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۲۲۳دپرونده قاچاق کالا توسط تعزیرات حکومتی زنجان تشکیل شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۲۲۳دپرونده قاچاق کالا توسط تعزیرات حکومتی زنجان تشکیل شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

مرتضی ممیزی در گفتگو با اقطاع نیوز، به ورود پرونده‌های تشکیل شده در تعزیرات حکومتی استان زنجان اشاره کردو گفت: طی چهار ماهه سال جاری هزار و ۵۵۱ پرونده تخلف صنفی و خدماتی در تعزیرات حکومتی استان تشکیل شده است.

وی ارزش ریالی این تعداد پرونده تخلف را ۷۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد و یاد آور شد: تعداد پرونده‌های تخلف در استان طی این بازه زمانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان، با بیان اینکه این پرونده‌های تخلفات در سه بخش می‌باشد، گفت: در بخش قاچاق کالا تعداد پرونده‌های تخلف ۲۲۳ فقره بوده که ارزش ریالی این تعداد پرونده‌ها بالای ۲۰۰ میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۹ درصد رشد دارد.

ممیزی تاکید کرد: در بخش درمان و دارو هم تعداد پرونده‌های تخلف تشکیل شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۲ درصد کاهش و تعداد پرونده تشکیل شده در بخش کالا و خدمات هم ۲۶ درصد کاهش دارد.

وی با بیان اینکه تمام بازرسین و رؤسای شعب تعزیرات حکومتی استان زنجان در آماده باش هستند، ابراز داشت: تعزیرات حکومتی استان زنجان با هر گونه گرانفروشی مقابله می‌کند و با متخلفین برخورد لازم را دارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان، با بیان اینکه گران فروشی با ۲۷۰ پرونده بیشترین تخلفات در چهار ماهه سالجاری را به خود اختصاص داده است، گفت: از شهروندان تقاضا می‌شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف با سامانه ۱۲۴ تماس بگیرند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۲۲۳دپرونده قاچاق کالا توسط تعزیرات حکومتی زنجان تشکیل شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.