قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۲۲اکیپ نظارتی درارومیه برای مقابله با بیماری کرونا فعالیت می کنند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۲۲اکیپ نظارتی درارومیه برای مقابله با بیماری کرونا فعالیت می کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۲۲اکیپ نظارتی درارومیه برای مقابله با بیماری کرونا فعالیت می کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از فرمانداری ارومیه، علیرضا ملامحمدی زاده فرماندار ارومیه در خصوص اقدامات مدیریتی در زمینه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در ارومیه با اشاره به فعالیت ۲۲ اکیپ نظارتی در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا در ارومیه اضافه کرد: روند نظارت بر این مراکز همچنان ادامه دارد و با متخلفان برخورد می‌شود.

وی با بیان اینکه ۲۰ باغ که با وجود شرایط شیوع بیماری کرونا، میزبان تجمع بودند، پلمب شدند افزود: علاوه بر آن، در روزهای شیوع بیماری کرونا، ۴۰۰ قلیان سرا در شهر ارومیه پلمب شده است.

فرماندار ارومیه با بیان اینکه طبق تصمیم جدید در ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا، تالارهای پذیرایی نیز اجازه فعالیت ندارند اظهار کرد: برگزاری هرگونه جشن عروسی ممنوع است و با افرادی که در باغ‌ها اقدام به برگزاری عروسی، دورهمی و در مجموع سبب ایجاد تجمع شوند، برخورد می‌شود.

ملامحمدی زاده از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از برگزاری عروسی در باغ‌ها با شماره ۳۱۳۳ تماس بگیرند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۲۲اکیپ نظارتی درارومیه برای مقابله با بیماری کرونا فعالیت می کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.