قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
برخورد ۲ دستگاه تاکسی ۱۰ کشته و زخمی برجای گذاشت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۲۰ نفر براثر تصادفات درون‌شهری در زنجان جان خود را از دست دادند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۲۰ نفر براثر تصادفات درون‌شهری در زنجان جان خود را از دست دادند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

سرهنگ حسن مظفری در گفتگو با اقطاع نیوز، به وقوع تصادفات درون‌شهری در استان زنجان اشاره کرد و گفت: طی هفت ماه سال جاری ۲۰ نفر براثر تصادفات درون‌شهری دراستان زنجان جان خود را از دست دادند.

وی اظهار کرد: تصادفات فوتی درون‌شهری زنجان طی این بازه زمانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از پنج درصد کاهش دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان، با بیان اینکه طی این بازه زمانی وقوع تصادفات خسارتی درون شهری و جرحی در استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دارد، گفت: وقوع تصادفات درون شهری دراستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته سه درصد افزایش دارد.

مظفری تأکید کرد: طی هفت ماهه سالجاری علت بیشتر تصادفات درون‌شهری در استان زنجان توجه نکردن به جلو و تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.

وی با بیان اینکه رانندگان در حین رانندگی اقدام به صحبت کردن با تلفن همراه کرده و یا اینکه بچه به بغل رانندگی می‌کنند، گفت: این امر از عوامل مؤثر در وقوع تصادفات درون شهری دراستان است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان تصریح کرد: طی هفت ماه سال جاری ۱۱ نفر از فوت‌شدگان تصادفات درون‌شهری در زنجان عابرین پیاده، پنج نفر راننده و یک سرنشین و سه نفر هم از موتور سواران بوده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۲۰ نفر براثر تصادفات درون‌شهری در زنجان جان خود را از دست دادند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.