قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۲۰ درصد تجارت غیرنفتی کشور، متعلق به استان هرمزگان است -

۲۰ درصد تجارت غیرنفتی کشور، متعلق به استان هرمزگان است – – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۲۰ درصد تجارت غیرنفتی کشور، متعلق به استان هرمزگان است –

به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی (اقطاع نیوز)، آیین معارفه مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان با حضور استاندار هرمزگان و برخی از  مدیران و مسئولان استان هرمزگان برگزار و با ابلاغ فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد، مهدی دسینه به‌عنوان نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان معرفی شد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان در این آیین گفت: استان هرمزگان دارای ظرفیت‌های بالایی است که باید از آن استفاده شود.

مهدی دسینه افزود: وجود بنادر تجاری، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، صنایع بزرگ در غرب استان هرمزگان، وجود ۱۴ جزیره در این استان، شبکه‌های حمل و نقل مختلف، استفاده از ظرفیت دریا، صنعت شیلات و توریسم می‌تواند نقش مهمی در حوزه اقتصادی داشته باشد.

وی با بیان اینکه ۷۱ درصد درآمد کشور در حوزه حمل و نقل، ۲۰ درصد در حوزه تجارت غیرنفتی متعلق به  استان هرمزگان است، مطرح کرد: استان هرمزگان بزرگ‌ترین تأمین‌کننده بودجه کشور و جزء پنج استان درآمدزا در حوزه اقتصادی به شمار می‌رود.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان ابراز امیدواری کرد که با کمک مسئولان بتواند در انجام امور محول شده در حوزه اقتصادی موفق عمل کند.

به گزارش اقطاع نیوز، مهدی دسینه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم با حکم فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به‌عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و نماینده وزیر در استان هرمزگان منصوب شد.

دسینه از مدیران جوان هرمزگانی، عضو هئیت علمی گروه اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس و دارای مدرک دکتری مالی با درجه استادیاری است.

وی مقالات علمی متعددی در حوزه مدیریت مالی و اقتصادی دارد و چند کتاب نیز در این حوزه به رشته تحریر درآورده است.

مهدی دسینه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم(اکنون)، واحد بین‌الملل دانشگاه آزاد قشم و  مرکز آموزشی و فرهنگی سمای هرمزگان را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۲۰ درصد تجارت غیرنفتی کشور، متعلق به استان هرمزگان است –نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.