قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
سهم استان قزوین در اقدام ملی ۱۰ هزار واحد مسکونی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۲۰۰۰ واحد مسکن مهر ایلام تا پایان سال تکمیل می شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۲۰۰۰ واحد مسکن مهر ایلام تا پایان سال تکمیل می شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، احمد کرمی صبح امروز سه شنبه در نشست ویدیو کنفرانس معاونین عمرانی استانداری‌ها با معاون عمرانی وزارت کشور اظهار کرد: مشکل قانونی واگذاری اراضی ملی در شهرها باید مورد بررسی قرار گرفته و نقائص آن برطرف شود.

وی با بیان اینکه استان ایلام در مسکن مهر ۱۸ هزار و ۱۳۳ واحد مسکونی داشته است، تصریح کرد: بیش از ۱۶ هزار واحد آن تکمیل و در اختیار متقاضیان قرار گرفته و دو هزار واحد باقی مانده تا پایان سال تکمیل خواهد شد.

معاون عمرانی استاندار ایلام به مشکلات طرح اقدام ملی مسکن اشاره کرد و افزود: محدودیت‌های بسیاری در زمینه اختصاص زمین به این طرح وجود دارد و در مورد هزینه‌های زیرساختی این طرح تامین اعتبارات لازم برای آن پیش بینی لازم صورت نگرفته است.

وی با اشاره به اقدامات شهرداری‌های استان در خصوص مبارزه با بیماری کرونا تصریح کرد: ضدعفونی معابر و خیابان‌ها و ناوگان حمل و نقل از جمله اقدامات شهرداری‌ها برای مبارزه با بیماری کرونا بوده و برای ادامه این اقدامات نیازمند اختصاص اعتبارات ویژه هستیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۲۰۰۰ واحد مسکن مهر ایلام تا پایان سال تکمیل می شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.