قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

۲هزار تست کرونا از مسافران ورودی به هرمزگان گرفته شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۲هزار تست کرونا از مسافران ورودی به هرمزگان گرفته شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، فریدون همتی پیش ازظهر شنبه در ارتباط زنده تصویری با دکتر روحانی رئیس جمهور در ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، با بیان اینکه طی بازه زمانی ۲۷ اسفندماه ۹۹ تا پنجم فروردین ماه سال جاری، بیش از ۶۰۰ هزار نفر وارد استان شده اند، اظهار داشت: طی این مدت بیش از ۲ هزار تست کووید از مسافران ورودی گرفته شد که تست هفت نفر از این افراد مثبت اعلام شد و تدابیر لازم در خصوص قرنطینه این افراد اندیشیده شد.

وی افزود: ورود مسافر به استان در همسنجی با مدت زمان مشابه در سال ۹۹، ۱۵ درصد افزایش و در همسنجی با سال ۹۸، ۸۵ درصد کاهش یافته است.

استاندار هرمزگان، ضمن قدردانی از همراهی قابل قبول مردم در مدیریت بیماری کرونا، تصریح کرد: درآمد حدود ۳۷ درصد کسبه استان از آغاز شیوع کرونا تا کنون به شدت تحت تاثیر قرار گرفته و تصمیماتی ستاد ملی و استانی باید به گونه ای باشد که در کنار بخش سلامت، معیشت مردم دچار خلل نشود.

همتی بیان داشت: برخی نواقص وجود دارد اما نباید اتفاقات خوبی که در زمینه مدیریت بیماری کرونا با همراهی مردم رخ داده است نادیده گرفته شود.

وی اظهارامیدواری کرد با تدوام شرایط مناسب فعلی، هرمزگان در هفته دوم تعطیلات نیز شرایط خوبی داشته باشد.

استاندار هرمزگان همچنین با اشاره به تداوم فعالیت های عمرانی در ایام تعطیلات نوروز، گفت: عملیات اجرایی بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس که یکی از پروژه های شاخص استان به شمار می رود با روند مطلوبی در حال انجام است و در تعطیلات نوروز هیچیک از فعالیت های عمرانی و تولیدی متوقف نشده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۲هزار تست کرونا از مسافران ورودی به هرمزگان گرفته شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.