قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
برنامه های بزرگداشت شهید سپهبد سلیمانی در زنجان برگزار می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۱۹میلیارد تومان درطرح شهید سلیمانی به نیازمندان زنجانی تعلق گرفت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۱۹میلیارد تومان درطرح شهید سلیمانی به نیازمندان زنجانی تعلق گرفت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

سردار جهانبخش کرمی در گفتگو با اقطاع نیوز به اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: طرح شهید سلیمانی از ۲۰ آبان‌ماه با هدف مدیریت و کنترل بیماری کرونا در زنجان شروع شده و تاکنون هم توفیقات خوبی کسب شده است.

وی با بیان اینکه در این طرح دو هزار و۶۰۰ نفر از بسیجیان با تمام توان فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: این طرح که به‌صورت محله محور و خانواده محور برای کنترل ایپدمی کرونا توسط بسیجیان انجام می‌شود.

فرمانده سپاه استان زنجان گفت: طرح شهید قاسم سلیمانی با همکاری سپاه و دانشگاه علوم‌پزشکی استان، اجرا می‌شود و این طرح شامل کمیته حمایت و قرنطینه، رهگیری و مراقبت، آموزش همگانی، پایش و نظارت و کمیته عملیاتی است.

کرمی تاکید کرد: در قالب طرح شهید سلیمانی بیش از ۱۹ میلیارد تومان کمک‌های مردمی و سپاه و بسیج به نیازمندان در استان بوده است.

وی با بیان اینکه این کمیته‌ها شامل سه تیم از جمله تیم‌های مراقبتی، حمایتی و نظارتی است که اقدامات لازم توسط بسیجیان با همکاری دانشگاه علوم‌پزشکی استان انجام می‌شود، ابراز کرد: در راستای اجرای این طرح، افراد بیمار و کسانی که با آن‌ها در ارتباط بودند، شناسایی می‌شوند و در منزل اقدامات پزشکی ارائه می‌شود.

فرمانده سپاه استان زنجان گفت: در طرح شهید سلیمانی کمک‌های بهداشتی و معیشتی هم به نیازمندان انجام می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۱۹میلیارد تومان درطرح شهید سلیمانی به نیازمندان زنجانی تعلق گرفت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.