قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

۱۶۷ محکوم مالی در زندان‌های یزد/ ۸ محکوم زن هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۱۶۷ محکوم مالی در زندان‌های یزد/ ۸ محکوم زن هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

سیدمسعود عظیمی در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار داشت: هم اکنون ۱۶۷ مددجو محکوم مالی جرائم غیرعمد در زندان‌های استان به سر می‌برند که از این تعداد هشت محکوم مالی زن و بقیه مرد هستند و برای آزادی آنها بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان نیاز است.

وی عنوان کرد: بیشترین طیف مددجویان مالی و تحت پوشش ستاد دیه به ترتیب شامل بدهکاران اوراق تجاری چک و سفته و در رتبه‌های بعدی بدهکاران مهریه و نفقه در رتبه بعدی مددجویان محکوم به پرداخت دیه ناشی از تصادفات رانندگی، حادثه کار و دیه شبه عمد قرار دارند.

عظیمی ادامه داد: در تلاش هستیم تا با همت خیران و نیکوکاران و مردم شریف دارالعباده بتوانیم در سال جاری تعداد زیادی از محکومان جرائم غیر عمد مالی را از زندان‌های استان آزاد و به آغوش خانواده بازگردانیم.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد بیان کرد: در همین راستا برنامه ماه مهربانی، ویژه‌برنامه لحظات افطار در ماه مبارک رمضان هر شب یک ساعت قبل از اذان مغرب به صورت زنده بر روی آنتن شبکه استانی یزد خواهد رفت.

عظیمی یادآور شد: این برنامه با ساختاری متفاوت برای ششمین سال متوالی با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و با محوریت اصلی کمک برای آزادی مددجویان نیازمند جرائم غیرعمد و فرهنگ سازی برای جلوگیری از ورود افراد به زندان تولید به روی آنتن خواهد رفت.

وی با تاکید بر مهمترین هدف ستاد دیه استان یزد در زمینه پیشگیری از ورود مددجویان جرائم غیرعمد به زندان گفت: تلاش مجموعه ستاد دیه فرهنگ سازی و اعتماد سازی در بین مردم است تا جایی که مردم با خیال آسوده به مددجویان جرائم غیرعمد مالی کمک کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۱۶۷ محکوم مالی در زندان‌های یزد/ ۸ محکوم زن هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.