قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۱۱ متقاضی از کارافتادگی در استان سمنان زیر ۲۰ سال سن دارند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۱۶۰ پزشک در استان سمنان طرف قرارداد تأمین اجتماعی هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۱۶۰ پزشک در استان سمنان طرف قرارداد تأمین اجتماعی هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سید مجتبی اکرم بعدازظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی سازمان تأمین اجتماعی سمنان با اشاره به اینکه محدودیتی برای همکاری این سازمان با مراکز درمانی وجود ندارد، اظهار داشت: ۱۶۱ پزشک در استان طرف قرارداد با بیمه تأمین اجتماعی هستند.

وی با تأکید بر لزوم تحقق دولت الکترونیک در فرآیند خدمات‌رسانی این سازمان افزود: گسترش اجرای طرح نسخه الکترونیک سازمان تأمین اجتماعی در استان سمنان در دستور کار است.

مدیر درمان بیمه تأمین اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه تکمیل پوشش بیمه‌ای در راستای کاهش هزینه‌های درمانی بیمه‌شدگان مهم‌ترین رویکرد این سازمان محسوب می‌شود، یادآور شد: گسترش چتر حمایتی درمان سازمان تأمین اجتماعی در افزایش تعداد مراکز طرف قرارداد در دست اقدام است.

اکرم، سهولت در ارائه خدمات درمانی را از دیگر اهداف این سازمان در گسترش طرح نسخه الکترونیک برشمرد و گفت: با استقبال پزشکان از این طرح بستر لازم برای اجرای پرونده سلامت الکترونیک در سطح استان نیز فراهم می‌شود.

وی اضافه کرد: امکان ارائه درخواست همکاری با سازمان تأمین اجتماعی به هنگام ثبت‌نام در سامانه نسخه الکترونیک به آدرس ep.tamin.ir فراهم‌شده و ثبت‌نام متقاضی و ارسال درخواست همکاری با این سازمان از این طریق امکان‌پذیر است.

مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی استان سمنان یادآور شد: پس از دریافت تقاضاهای الکترونیک عقد قرارداد، حداکثر ظرف مدت پنج روز کاری، نسبت به انجام بازرسی از مرکز متقاضی و تکمیل مستندات لازم اقدام می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۱۶۰ پزشک در استان سمنان طرف قرارداد تأمین اجتماعی هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.